Antikoncepce MYWY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampeliska122
Nováček 10 příspěvků 07.02.17 19:24
MYWY

Bere tady nekde antikoncepci MYWY?

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 07.02.17 20:00

Já teda nevím ale umíš číst?? co takhle si přečíst papírek který se dává ke všem práškům - teda něco jako návod k použití..

jestli tě bolí břicho zajdi si k praktickému lékaři..

antikoncepce primárně ( jestli víš co to slovo znamená ) zabranuje početí - tedy otěhotnění..takže ano, muže se tvůj přítel do tebe udělat, i když si dostala prášky proti bolesti břicha.. :roll: :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 01:29
Mywy

Dobrý den, je mi 16 let a Mywy beru už asi 4 měsíce. Chtěla bych ji přestat brát, ale přijde mi divné přestat jen tak i když jsem to tak četla na jejich stránkách. Kdyby měl někdo zkušenost byla bych ráda za nějakou reakci :)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 20.10.18 01:54

Moc nechapu, proc jsi ji zacala brat, kdyz uz po 4 mesicich chces vysadit. Telo si na ni sotva zvyklo. Nejsou to lentilky devce. Porad se s gyndr.

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 20.10.18 05:07

A co presne ti je divne? Co to znamena „jen tak?“ Prestava se idealne po dobrani platicka, proste dalsi nezacnes.

cypriska
Povídálka 16 příspěvků 20.10.18 06:10

Dober platíčko a poraď se s gynekologem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 22:20

Chci ji přestat brát kvůli mému příteli… nelíbí se mu to co to dělá s tělem. Vzhledem k tomu, že moje máma má rakovinu děložního čípku a já pár problémů, potřebuji se nějakým způsobem chránit abych ji neměla také. Vím asi je to hloupé. Nicméně děkuji za rady :) a příjemný zbytek večera

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >