Mentruace, tak co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 17.02.17 19:43
Ms tak co?

Ahojky, mám takový dotaz beru antikoncepci a ted jsem v sedmidenní pauze, ms dostávám středa/čtvrtek takže zhruba včera a dnes, ale od včera furt jen hnědě špiním a krev furt nikde, začínám být z toho nervozní, nikdy jsem to takle nemělam nebo třeba jen chvíli a hned přišla ms ale ted už od včera, he oravda že podbříšek občas cítím ale jinak nic, stalo se vám to někdy tak nebo jaký máte na to názor, HA beru pravidelně a spolihlivě takže těhotneství by být nemělo, děkuji

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 17.02.17 19:57

A neprodelala jsi tento mesic treba nejakou virozu? Nacglazení, chripky…to vse muže mit vliv na intenzitu MS

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 17.02.17 19:59
@EvulinkaB18 píše:
A neprodelala jsi tento mesic treba nejakou virozu? Nacglazení, chripky…to vse muže mit vliv na intenzitu MS

nene nemoci ani nachlazení nic, jen jsem měla jeden týden kdy jsem byla strašně naštvaná skrz trable, ale jinak si ničeho nejsem vědomá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 21:02

Měla jsem to tak, když mi přestala vyhovovat HA. Nejdřív špinění před MS, pak i uprostřed cyklu. Pomohla změna HA.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 17.02.17 21:08
@Anonymní píše:
Měla jsem to tak, když mi přestala vyhovovat HA. Nejdřív špinění před MS, pak i uprostřed cyklu. Pomohla změna HA.

no já už beru HA stejnou rok a pul, sedla mi hned tady ta první a nikdy nic až ted

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 21:10
@onajeblond píše:
no já už beru HA stejnou rok a pul, sedla mi hned tady ta první a nikdy nic až ted

Mně taky dlouho vyhovovala a pak vyhovovat přestala..cca po 4 letech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >