Mentruace, tak co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 17.02.17 19:43
Ms tak co?

Ahojky, mám takový dotaz beru antikoncepci a ted jsem v sedmidenní pauze, ms dostávám středa/čtvrtek takže zhruba včera a dnes, ale od včera furt jen hnědě špiním a krev furt nikde, začínám být z toho nervozní, nikdy jsem to takle nemělam nebo třeba jen chvíli a hned přišla ms ale ted už od včera, he oravda že podbříšek občas cítím ale jinak nic, stalo se vám to někdy tak nebo jaký máte na to názor, HA beru pravidelně a spolihlivě takže těhotneství by být nemělo, děkuji

Reakce:
EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 17.02.17 19:57

A neprodelala jsi tento mesic treba nejakou virozu? Nacglazení, chripky…to vse muže mit vliv na intenzitu MS

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 17.02.17 19:59
@EvulinkaB18 píše:
A neprodelala jsi tento mesic treba nejakou virozu? Nacglazení, chripky…to vse muže mit vliv na intenzitu MS

nene nemoci ani nachlazení nic, jen jsem měla jeden týden kdy jsem byla strašně naštvaná skrz trable, ale jinak si ničeho nejsem vědomá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 21:02

Měla jsem to tak, když mi přestala vyhovovat HA. Nejdřív špinění před MS, pak i uprostřed cyklu. Pomohla změna HA.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 17.02.17 21:08
@Anonymní píše:
Měla jsem to tak, když mi přestala vyhovovat HA. Nejdřív špinění před MS, pak i uprostřed cyklu. Pomohla změna HA.

no já už beru HA stejnou rok a pul, sedla mi hned tady ta první a nikdy nic až ted

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 21:10
@onajeblond píše:
no já už beru HA stejnou rok a pul, sedla mi hned tady ta první a nikdy nic až ted

Mně taky dlouho vyhovovala a pak vyhovovat přestala..cca po 4 letech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >