Konec smlouvy a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 14:04
Konec smlouvy a těhotenství

Ahoj… Potřebovala bych poradit.
Jsem těhotná a na konci června mi končí pracovní smlouva na dobu určitou. Do práce chci chodit právě do konce června.
Smlouva mi určitě tedy z důvodu těhu nebude prodloužena a tak se ptám, jak mám postupovat, abych měla nějaké finanční prostředky než porodím - termín září.

Mám představu, že nastoupím od července na nemocenskou na které budu do porodu, jde to takto? Mohu na nemocenskou nastoupit třeba i 1.7. den po ukončení pracovního poměru, nebo musím ještě v pracovním poměru? Omlouvám se, ale nemám v tom jasno..děkuji za rady

Reakce:
Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 13.03.19 14:19

Marod se můžete hodit ještě 7.7. (ochranná lhůta je 7 dní).

Uživatel je onlinezelfka
Kecalka 124 příspěvků 13.03.19 14:19

Ahoj, na nemocenskou muzes nastoupit az do 7 dnu po ukonceni pracovniho pomeru (tzv ochranna lhuta), neschopenku dorucis normalne zamestnavateli. Ale pocitej, ze ti nebude proplaceno prvnich 14 dnu nemoci ( co normalne hradi zamestnavatel). Take se muzes zaregistrovat na UP, coz mi prijde tedy na leto mnohem lepsi nez byt omezena vychazkami. Zkus se domluvit se zamestnavatelem, jestli by ti smlouvu neprodlouzil treba jen o tu dobu co ti zbyva nez nastoupis na MD, predpokladam, ze se jedna cca pouze o mesic, takze by ti mohl vyhovet… respektive za zeptani nic nedas.

Uživatel je onlineŠáruší
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 13.03.19 14:19

no, první dva týdny platí zaměstnavatel, takže ideálně je nastoupit 14 dnů před skončením smlouvy. Když nastoupíš po skončení smlouvy, jsi v ochranné lhůtě, takže můžeš, ale budeš doma 14 dnů zadarmo. Jinak elegantnější je jít na pracák a pro podporu. Nebudeš přes léto omezena vycházkama

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 13.03.19 14:32

Má-li zakladatelka nárok na PPM (což mít může), potom je otázné zda vůbec jít na nemocenskou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 15:08

vezmou mě na pracák když jsem těhotná? A dostanu nějakou podporu?

andelka83
Generální žvanilka 20673 příspěvků 13.03.19 15:13
@Anonymní píše:
vezmou mě na pracák když jsem těhotná? A dostanu nějakou podporu?

Vezmou a dostaneš na 5 měsíců podle průměrného příjmu za předchozí rok. Taky jsem to tak měla. Smlouva do konce září,já od srpna na pn,od října na ÚP a od Prosince PPM. Mám dvě školní děti, takže i proto, kvůli vycházkám, jsem volila Up a ne pn až do konce,u když by pn vyšla myslím finančně líp ( ale ne o moc).

Karleon
Kelišová 5571 příspěvků 13.03.19 15:21

Přijde mi také jako nejlepší řešení požádat zaměstnavatele o prodloužení pracovní smlouvy do konce července a potom plynule navázat mateřskou dovolenou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 16:55

mohu vědět, kolik je podpora? Jaké procento za přechozí rok?

elan
Kecalka 241 příspěvků 13.03.19 17:18

Výše podpory v nezaměstnanosti

První 2 měsíce 65 % průměrného měsíčního výdělku
Třetí a čtvrtý měsíc 50 % průměrného měsíčního výdělku
Zbývající doba 45 % průměrného měsíčního výdělku

Váš příspěvek
Reklama