Reklama

Konec ZŠ na Emimi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.05.10 14:52
Konec ZŠ na Emimi

Už vám taky tak lezou na nervy ty neustále přibývající diskuze od trapnejch puberťáků??? Já už fakt nemůžu…chodím si sem odpočinout když prcek konečně usne a kouknu na nový diskuze a dneska je to tu jedna kravina vedle druhý!!! To jsou jako ve škole??? A kde je učitel??? Prosíííííím o pomoooc Admínci!!!! :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Nikiki
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 12.05.10 14:54

nekaz legraci.to je priprava na zivot s pubertakem :lol:

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.05.10 14:55

No jo, ale kdo to má číst…já otevřu novou diskuzi a hned to zase zavírám… :lol: Jojo, jen ať se dětičky baví :) Ale některý ty nechutnosti by si mohli nechat od cesty ne?

Nikiki
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 12.05.10 14:57

no vidis.nikdo to nemusi cist :-) verim ze to brzo nekdo smazne ale jeste chvilku, ja jsem je objevila az ted :lol:

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.05.10 15:01

To jsi šťastnej člověk :) Já už tu sedím asi 40 minut a nestačím zírat 8-o Co ty děti dneska nevymyslej… A to já nejsem žádná stařešina, spíš naopak :) A co ty gramatický chyby??? :-D No prostě mazec :)

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 12.05.10 15:04

Teerko já tu sedím už od té doby co to začalo. Zezačátku jsem se celkem bavila, ale teď už mi toho příjde trochu moc. No já myslím, že admini tomu za chvíli utnou tipec. Začíná to být fakt otravné, ale to ty děti prostě chtěli.

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.10 15:06
Nikiki píše:
nekaz legraci.to je priprava na zivot s pubertakem :lol:

no tak to teda nevím jaká budu realita :D

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.05.10 15:08
Michaelakkk píše:
Nikiki píše:
nekaz legraci.to je priprava na zivot s pubertakem :lol:
no tak to teda nevím jaká budu realita :D

Mi povídej…jestli bude jako já :)

Ale zase na druhou stranu, mě to co tu píšou moc nepřekvapuje, mám 14 letou ségru a ta má občas podobný hlody :zed: :pocitac: Ale proč to cpu zrovna sem k nám!!!!

Nikiki
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 12.05.10 15:12

uz muzete uz to mam :lol: teda jestli se moje dcera bude jednou prezentovat jako pravnicka stetka tak ji vydedim :lol:

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.05.10 15:13

Noni, přesně!!! :palec:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 12.05.10 15:15

Noni já taky příspívala, ale je pravda, že už je toho hodně.
Vypadá to, že už skončila škola, ale mám obavy, že zítra je to tady nanovo.

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 12.05.10 15:17

Majo, to snad ne!!!!!
Akorát já mám tď problém poznat, co je diskuze od těch magůrků a co je opravdový :nevim:

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 12.05.10 15:18

Mě se akorát líbí, jak si tady z mamin dělají srandu (teda jako to se mi nelíbí) a za pár let tady bude sposusta z nich v diskuzích se stresovat nad prasklým kondomem a možný těhotenstvím či nad tím, že to naopak nejde … prostě krásná ironie života :lol:

Jinak už mi ty diskuze ala sranda lezou krkem :roll: 8-o

radúna
Extra třída :D 11941 příspěvků 12.05.10 15:19
Nikiki píše:
uz muzete uz to mam :lol: teda jestli se moje dcera bude jednou prezentovat jako pravnicka stetka tak ji vydedim :lol:

Nikiki, možná si na nás naše zlatíčka připraví něco horšího.. 8-) :lol: :lol: .

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 12.05.10 15:20

Teerko to e blbě poznává, ale s průběm diskue to zjistíš. Lepší je vždycky chvíli počkat. Oni se vždycky prozradí.
Jj Weru máš pravdu, za pár let je tady máme zpět a to jim naše rady budou dobré.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >