Koňská mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 23.10.10 15:31
koňská mast

Ahoj holky. Dnes jsem se zablokovala v kříži :zed: , jsem v 11tt a už nevím co bych měla udělat pro povolení. Nemůžu se vůbec zohnout, myslíte,že můžu použít koňskou mast? Nemáte některá s tímto zkušenost?

Reakce:

Integra
Kelišová 7479 příspěvků 23.10.10 15:58

Já bych to asi taky zkusila :wink: Rozmasírovat a promazat…léky brát nemůžeš, takže za zkoušku nic nedáš :wink:
Já jí taky používám na krční páteř, jsem taky těhu a jediný paralen nezabíra :nevim: :nevim:

peluani
Extra třída :D 10543 příspěvků 23.10.10 16:03

Ahoj,ke konci těhu mě často boleli záda a nchtěla jsem brát zbytečně léky proti bolesti,tak jsem šla do lékárny a tam mi sami nabídli konskou mast,tak se s ní v klidu namaž :lol:

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 23.10.10 19:19

Klidne namaz, jsou to jen bylinky, tak by to nemelo vadit, pokud nemas na nejakou alergii :-D
Ja jsem si malaza ke konci tehu na noc lytka, protoze jsem do nich mela sileny krece. A pomohlo to.

Mysina
Kecalka 342 příspěvků 23.10.10 21:48

Koňská mast je úžasná a vždycky zabere. Trpím na bolesti krční páteře a mazala jsem to i v těhotenství. Myslím, že to nijak neuškodí.

ivik21
Generální žvanilka 20101 příspěvků 09.06.11 13:57

Chladivá a Hřejivá, na co je lepší která? U nás mají od Dr.Vrse za 69,9,– , tak nevím kterou? Na bolesti nohou jsem si koupila chladivou, krásně se to uklidnilo.

Děkuji I.

Lorelaika
Nováček 2 příspěvky 29.01.14 13:30

Když koňskou mast, tak jedině z herbamedicus.cz, je nejlepší, a nejúčinnější, s tou už jsem rozmasírovala nejedny bolavé záda:D :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >