Kontryhel a MS

16
6.2.16 19:22

Kontryhel a MS

Holky je možné, aby mi výrazně zeslábla menses při pití kontryhelu? MS mám po porodu dost silnou a bolestivou a tak jsem tento měsíc zkusila pít od prvního špinění kontryhel. Mám ji najednou úplně slabounkou, jako když jsem brala antikoncepci. Fakt toto dokáže kontryhel po dvou šálcích?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
6.2.16 20:19
@jitrocelka píše:
Holky je možné, aby mi výrazně zeslábla menses při pití kontryhelu? MS mám po porodu dost silnou a bolestivou a tak jsem tento měsíc zkusila pít od prvního špinění kontryhel. Mám ji najednou úplně slabounkou, jako když jsem brala antikoncepci. Fakt toto dokáže kontryhel po dvou šálcích?

jj me uplne prestala chodit jak mi rozhodil cyklus takze po 2 mesicich jsem od nej upustila ;) udelal mi akorát paseku v ms :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
16
6.2.16 20:22

No mně to stále přišlo divné, tak jsem si udělala ráno test a byl jasně pozitivní…Ale to bylo asi ovlivněno krví v moči…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
6.2.16 22:03

Mě kontryhel taky totálně rozhodil MS, jednou cyklus 25 dní, 38, pak zas 20… Hrůza :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
6.2.16 22:49

Mě taky rozhodil MS. Nedostala jsem v určenou dobu MS ale zřejmě mi třeba pomohl k otěhotnění nevím. Už bych ale do něj nešla byla jsem z toho rozhozená nevěděla jsem na čem jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
22.3.16 11:34

Ahoj holky, prosím vás, stalo se vám některé, že po pití kontryhelu se MS nedostavila? V září jsem kvůlu zdravotnímu problému přestala brát antikoncepci. S přítelem jsem si řekli, že když bude mimčo, bude mimčo. MS jsem měla pravidelnou. Při poslední MS jsem začala pít kontryhel. Ms jsem měla zas dostat 12.3. - nic. V neděli po sexu byl slabě narůžovělý ubrousek - pak zas nic. Těhotenský test negativní (několik :lol: ). Teď v neděli (20.3.) jsem cvičila a narůžovělý toaleťák - pak zas nic. Od pondělka je to takový špinění nešpinění. Test jsem si dělala včera ráno a zase negativní. Nevím co si o tom mám myslet… k doktorovi se mi zatím moc nechce, ještě počkám po Velikonocích. Každopádně kontryhel vysazuju :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
7.11.18 10:25

Ahoj holky,

chci se trochu poradit. Pila jsem kontryhelový čaj (2× denně) a včera jsem přešla na Gynex. Dostala jsem MS, ale je taková jiná než normálně. Nic mě nebolí, ale krev má takovou divnou barvu - skoro černou (omlouvám se). Těhotná jsem určitě nebyla a nejsem.

Myslíte, že to mohl ovlivnit ten Kontryhel?

Děkuji za vaše zkušenosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
7.11.18 10:57

Kontryhel se má pít jen do ovulace, ale na barvu si myslím, že vliv mít nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
7.11.18 11:19

@B EL Ahoj, děkuji za odpověď. Doktor říkal, že v případě, když jsme si jistí, že těhu nejsem, tak mohu začít pít čaj okamžitě a skončit s ním okolo ovulace (tak jak píšeš). Nu uvidíme.. jsem z toho taková nesvá. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama