Kosmetické vychytávky

612
20.8.20 09:21

Kosmetické vychytávky

Ahoj holky,

téma trochu pro odlehčení. Jaké máte kosmetické vychytávky, triky, rady ať už se týkají pleti, pokožky, vlasů, nehtů atd. na které nedáte dopustit? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18355
20.8.20 09:28

Nastříkám do vlasů lak, trochu je navlhčím rozprašovačem, stočím do tří malých pevných drdolů a prohřeju je fénem. Když to za půl hodiny sundám, mám nádherný a přirozeně vypadající vlny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
20.8.20 09:30

@Janli Jooo, to také dělám, ale dělám těch drdolů více. To je dost dobrý. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
20.8.20 09:38

Mně by se třeba hodil typ, jak docílit opravdu prstýnkových vlasů. S kulmou dvě hodiny u toho stát nechci, neboť mám šíleně moc vlasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
20.8.20 09:54

Proti lesknutí pleti, hlavně v létě používám cigaretové papírky. Fungují líp, a stojí jen zlomek ceny oproti těm kosmetickým.
Prstýnky uděláš žehličkou, pramen vlasů smotáš jakoby do šňůrky a řádně přežehlíš.
A ještě jedna vychytávka, když mám na xichtě pupínek, zamaluju ho hnědou tužkou na oči a udělám si z něj znamínko krásy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
20.8.20 09:59

@ropucha 02 Waaau, super vychytávky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
20.8.20 10:26

Ještě něco na nehty, jak na rukách, tak na nohách - když si máčím ploutve před mani či pedikůrou, do vody mimo sprcháče přidávám i klasický peroxid vodíku, nádherně vybělí jak nehty, tak kůžičku okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat