Kosmetika

9541
5.12.06 18:58

kosmetika

Ahoj, jakou doporučujete kosmetiku na novorozence? Přehánění rozhodně dobrý dle mýho názoru neni, radši bych používala míň prostředků a kvalitních(přírodních, málo parfémovaných)Můžete doporučit některé, co se vám osvědčily? Děkuji za radu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

TP
2782
5.12.06 19:33

ahoj, já používám slunečnicový olejíček na celé tělo a na mytí používám kosmetiku od německé firmy Bubchen /ale mydlim denne jen zadecek, těličko tak jednou za 3dny/
jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
5.12.06 19:34

Ahoj, ja pouzivam vodu :D
A jen pri cervenem zadecku bepanthen nebo jinou masticku - ale od kazde mam jeste to baleni, ktere jsem si kupovala na Adlu :D A to mam uz odrostle druhe dite.
Miminko se nicim mazat nemusi ;)
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
5.12.06 19:34

Používáme Buebchen a SebaMed, myslím, že jsou opravdu kvalitní a vhodné i pro děti se zvýšeným nebezpečím vzniku alergie. Po narození malé jsem asi měsíc používala olejíček Buebchen, pak na pokožku už jen jemný krém SebaMed nebo tělové mléko Buebchen. Do zimy je i dobrý krém na obličej. Dál už používáme jen krém na prdelku (Buebchen nebo Rybilku) a sprchový gel při koupání. Nic dalšího podle mě používat není třeba, žádné pěny do koupele atd. Jak píšeš, méně znamená více.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
5.12.06 20:27

Zdravím, taky jsme u synka používali Bubchen (u starší dcery jsem měla velmi špatnou zkušenost s Jonhson`s). Když se u něj ve 2 m objevil ekzem, tak mi kožařka řekla, že v Bubchenu je heřmánek, který může dráždit pokožku. Začali jsme používat Nivea Baby (tělové mléko, krém na zadeček, krém na pusinku, mýdlo, šampon, vlhčené ubrousky, … no skoro všechno) a tato kosmetika nám plně vyhovovala. Ale je dražší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
5.12.06 20:55

Ja osobne pouzivam taky jenom vodu, jednou za cas umeju vlasky detskym samponem. Na prdelku, kdyz je trosku opruzena tak cistou vazelinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
5.12.06 21:54

S Lesinou musím nesouhlasit. Každé mimi je jiné a některé určitou kosmetiku opravdu potřebují. Naše malinká jako novorozeně měla strašně suchou pokožku a když jsem ji pořádně nepromazala (i několikrát denně), tak jí kůžička praskala až do krve. Suchá pokožka jí zůstala a naše chlorovaná voda ji ještě víc vysušuje, takže krémy a mléka používat musíme.
Kdo nemusí, ať je rád, protože to celkem leze do peněz :roll:

Možná je ale lepší počkat až na narození mimíska a podle typu pokožky a doporučení pediatra pořídit kosmetiku. Prvních pár dní si určitě vystačíš jen s olejíčkem nebo tělovým mlékem.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
6.12.06 09:06

Já jsem na dceru do 3 měsíců používala slunečnicový olej, na zadeček Infadolan nebo Bepanthen a mýdlo jsem měla od Sebamed. Teď používáme kosmetickou řadu Bubchen. ( dcera má 7 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
6.12.06 12:55

Camillo, je pravda, ze nektere deti mazat potrebuji, nenapadlo me uvazovat o detech s koznimi problemy. NAstesti s tim nemam problemy.
Tam je situace jina, to je fakt. Ale na druhou stranu se na takove dite pred porodem nepripravis, no ne?

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
6.12.06 14:36

my od porodu mažeme pořád sádlem.Kolem 2m jse chtěla sádlo vyměnit za krém od Alpy,ale malá se poněm osypala tak jsem se vrátila zpět k sádlu.Ale šampon od Alpy snášíme v pohodě.Taky bych už chtěla mazat krémem,ale nevím co koupit,aby se mi zase neosypala,dluho jsme se toho zbavovali.Jinak pokožku nemáme vysušenou,ale jednou za 3 dny ji promažu tím sádlem a pokožku máme krásně hebouzčkou pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
6.12.06 16:37

Ahoj, já používám olivový olej z lékárny na pokožku, do koupele dětskou koupel od Welady a na zadek rybilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
3.8.14 10:16

Ahoj všem,
vůbec se nevyznam v záruční době u ksmetiky.Kde vyčtu datum? Na některé třeba je 22K003,NA JINÉ MÁM 36L603.Poradíte mi některá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.14 14:10

Já teda obě děti koupala jen ve vodě a 1× maximálně 2× týdně do koupele přidávám pěnu od Nivea. K promazávání pokožky používám olejíčky od Saloos, ty doporučuji, jsou perfektní! :palec: Bio, přírodní, nestalo se, že by se mi po nich děti osypaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
3.4.16 17:13

Kosmetika Shiseido

Koupila jsem si vzorky Shiseido v Sephoře a jsem s nimi spokojená, ale pokud si koupím „normální“ balení, je to tak na rok, a nevím, jestli někdo tuhle kosmetiku tak dlouho používal a byl s ní stále spokojen?
Já vydržím u kosmetiky max. šest měsíců, pak se mi pleť „přežere“ a musím změnit :nevim: tahle je dost drahá, tak mě zajímají zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama