Reklama

Koupání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 01.02.09 19:44
Koupání

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se můžu koupat? Myslím doma, ve vaně. Jsem 37.týden, jestli nebudu tou koupelí riskovat porod. Nečvachtala jsem se snad od té doby, co jsem těhotná, už se chci koupat :wink: . Díky, M.

Reklama

Reakce:

Veruska7
Stálice 73 příspěvků 01.02.09 19:46

ahoj,já se koupala pořád a dávala jsem si dost horkou vanu a porod nevyvolala… Ale jak u koho.. Když si nedáš nějak příliš horkou tak myslím,že nic nehrozí…-Nevidím důvod,proč ne

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 01.02.09 20:01

Veruska7: Díky, nějak horkou si dávat nebudu, i když to mám ráda, ale jsem taková „poserka“, tak jen tak teplou :)

LUCIKU
Závislačka 4338 příspěvků 01.02.09 20:16

Ja som sa kupala v horkej vani cele tehu :D :wink: Porod mi vyvolal až zapal priedušiek :lol: :wink:

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 01.02.09 20:18

Mišutko : já se nekoupala jen v 1.trimestru-to jsem to měla zakázané od doktora. Od tý doby si vany užívám. I když ted už je to teda horor se z tý vany vyhrabat :lol:
Takže se ničeho neboj,a klíďo se vyšplouchej,je to dobrý na nervy :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 01.02.09 20:20

Klidně se okoupej a příjemně se zrelaxuj a když náhodou, no tak holt budeš mít za sebou. Miminko je dopečené a teď už může vykouknout kdykoli. Jenom bych si opravdu nedávala vařící vodu (podporuje velké krvácení a roztahuje cévy), ale příjemě teploučkou klidně můžeš. Hezky si to užij, já ti budu závidět a půjdu si dát sprchu…

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 02.02.09 09:01

Já se před porodem taky koupala často, byl to takový relax. A vodu jsem měla docela dost teplou, k tomu před porodem ještě sklenku červeného - a stejně jsem týden přenášela :lol: :lol: A když jsem měla poslíčky, tak vana to jistila :P

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 02.02.09 09:16

Holky díky :) . Já si právě nebyla jistá, i s poslíčky, když je mám, jdu se jen sprchovat, abych nevyvolala porod. Ale co se má stát, se stane, že.. :wink:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.02.09 10:01

Někdo maximálně doporučuje se nejdřív osprchovat a pak teprve si lehnout do vany, kvůli infekci..

Užij si to :)

Rdn.
Stálice 76 příspěvků 02.02.09 11:18

…nebo si vzít tampon, to mi doporučoval dr. kvůli infekci (ale to je asi spíš už vyloženě pojistka- když se člověk koupe v čisté vaně a je předtím umytý) Já se koupala od druhého trimestru ve vodě, která měla tělesnou teplotu, ale teď už bych ráda rodila, tak se cachtám ve vyloženě horké lázni…a pořád nic, takže asi to zase až takový vliv nemá, jak se traduje…

Magi
Kecalka 421 příspěvků 02.02.09 11:46

Já jsem se teda nekoupala, měla jsem od 20tt předčasné stahy, ale hrozně jsem se na koupel těšila. Pokud nemáš problémy, tak neboj, já jsem rodila v 37 tt a malej byl úplně v pohodě… :D

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 03.02.09 19:44

Ahoj holky, tak jsem se vyčachtala, bylo to príma, opravdu je to relax. Donutily mě kontrakce, zřejmě poslíčci. Sice ještě neustaly, ale nějaké zhoršení nepociťuju. Zatím :wink: . Pěkný večer, pa

Cattleya
Stálice 89 příspěvků 04.02.09 08:57

Já se koupu každý den v dost horké vodě, je to totiž jediné, co mi uvolňuje břicho a mírní poslíky. Pokud do vany nevlezu, poslíky mě mordují třeba 5-7 hodin v kuse… :?
Ale předtím vždycky důkladně umyju vanu a osprchuju se, ať se nemáchám ve špíně. Používám i mořskou sůl a vonné oleje a je to fakt moc příjemné a uvolňující :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >