KOUPÁNÍ ???

1296
28.7.05 10:17

KOUPÁNÍ ???

Ahojky,

chtěla bych se zeptat, protože mají zítra být šílený vedra, chystáme se s manželem na výlet a někam se vykoupat.Ne ale do bazénu, ale do rybníka.

Jsem 9 týdnů těhotná. Mám strach, říká se, že sinice jsou pro těhotné nebezpečné. A já jsem navíc ještě nepřekročila tu strašidelnou hranici 12 týdnů. Mám se koupat v rybníku ?? Neohrozí to nějak moje miminko ??

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

922
28.7.05 10:22

Ahojky,
myslím, že by to mimi ohrozit nemělo. Ale jestli to není úplně čisté, mohla by si z toho mít problémy ty (zánět…).
Pohodové těhu :D .
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
28.7.05 10:23

Já bych to tedy nepokoušela. Minimálně bys mohla v rybníku chytit nějaký zánět …

Baghira a Eliška 15,5 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
28.7.05 10:24

Těhotná netěhotná, já bych do vody se sinicema (a i jinak znečištěné) nevlezla. Já osobně i trpím na gynekologické problémy, takže si dávám pozor, do čeho lezu. Samozřejmě opatrná jsem ,ale nepřeháním. Chce to pečlivě uvážit, až uvidíš, jak voda vypadá. Jinak se bát nemusíš. A pozor, tampony jsou zcela nevhodné (myslím, jako že je někdo nosí jako prevenci při koupání).
Gabča a Barča, 10měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
28.7.05 10:30

:lol:
ahojky, ja bych tam take nevlezla, kdyz jsem byla v 6tt tak jsem lezla do more, pak do hoteloveho bazenu a ejhle zanet mocaku, starvila jsme pak 14dni v nemocnici na antibiotikach..des, a to jsem na to nikdy netrpela, a bylo take vedro…tak zalezi na tobe…
hezky den
m+m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
28.7.05 10:34

Taky bych do vody nešla. Když jsem otěhotněla, byli jsme se s manželem koupat v rybníku, tehdy jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná (asi 6.tt). Chytla jsem pořádný zánět, musela jsem brát antibiotika. V těhotenství se zvyšuje pH v pochvě, tím je žena náchylnější k jakékoliv vaginální infekci. Sice se mi narodila zdravá holčička, ale radši bych to byla bývala neriskovala.
Jendys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
28.7.05 10:36

Díky, já si to taky myslela.
Jenže s každé strany slyším, že nejsem normální, že to těhotenství příliš prožívám.
Jsem blázen, když chci, aby moje miminko bylo zdravé a mělo všechno co potřebuje ?? Zvlášť, když je to dítě vymodlené z Pronatalu ??

A do špinavé vody určitě teda nevlezu. Ať si o mě myslí kdo chce co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
28.7.05 10:47

Pokud máš navíc dítě z Pronatalu, tak bych o tom ani neuvažovala.
A jinak na řeči ostatních nedej, dělej vše podle sebe…ještě si toho užiješ, tak si začni utužovat nervy:)
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
28.7.05 10:50

Vykašli se na to co kdo říká,zvlášť hlášky typu:ty to těhotenství prožíváš-mi připadaj fakt divný. Následuj instinkt :) ,oni potom nebudou ležet se zánětem a nebo ještě s něčim horšim.Já bych do rybníka nevlezla snad ani teď,když těhotná nejsem-ale to je taky dost extrém.Krásné těhotenství přeje Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
28.7.05 10:50

Ahoj Mikino!

Ať si trhnou ploutví, že? :)
Taky si myslím, že bude lepší, když tam nepolezeš. Za případné problémy by to určitě nestálo.

Hodně zdraví vám oběma!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4097
28.7.05 11:01

Ja bych taky do rybnika nevlezla, proste se bojim breberek. Dokonce mame bazen za barakem, ale ani tam nelezu. Bojim, bojim, a je mi jedno, co si ostatni mysli. Moje zdravi a moje dite je prece jenom moje zodpovednost.

Bara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
28.7.05 13:28

Ahoj,

řešila jsem přesně to samé - jsem vodní živel a skoro za domem máme překrásnou pískovnu. Jsem v 10tt a dalo mi to hodně přemlouvání tam ještě nevlést - voda je totiž tak krásně průzračná.
Ale i zdánlivě čistá voda může skrývat nebezpečí! A potom co mi včera řekla jedna známá : byli před 14 dněma s dětma (7 a 4 roky) v Agua parku v Liberci a nákazu ze sinic si přivezli všichni :! Průjem, zvracení, oteklé obličeje …
Takže koupání tohle léto musím oželet … chládek se zmrzlinkou taky není špatný :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
28.7.05 13:43

Použití menstruačních tamponů je opravdu nevhodné, ale vyrábějí se tampony na plavání Senta Protect, které narozdíl od obyčejných neprosáknou. Nicméně s tím rybníkem opravdu raději neriskuj. Zvlášť ve Tvojí situaci by Tě mohli ostatní chápat, tak se na ně vykašli a řiď se svým rozumem.

http://www.lekarna.cz/…protect-4ks/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306
3.6.18 09:03

Ahoj, ráda bych se také jela někam vykoupat, akorát, že rybníky ráda nemám a nejradši bych bazén, jsem 9 tt na rizikovém, tak nevím…ráda bych se vykoupala, venku dost teplo, ale nechci nic riskovat…do bazénu je také vhodné používat tampony, nemám je moc ráda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama