Koupání v kyblíku - návod

1666
29.7.06 17:59

Koupání v kyblíku - návod

Ahoj všem, prosím o pár rad a triků jak vykoupat mrňouse v kyblíku. Dnes jsem si ten zázrak přinesla domů a trochu rozpačitě na to koukám… :wink:

Zajímalo by mě :

• zvládne „obsluhu“ jedna osoba?
  • dá se mrně přímo v kyblíku nějak mydlit nebo prostě jakýmkoliv způsobem očistit? (nebo je třeba si potomka „předpřipravit“ někde bokem a pak už jen oplachovat? :wink: )
  • jak umýt šetrně hlavičku?

Jakýkoliv další trik či poznatek vítán… :lol:

Zdraví vás a předem děkuje totální začátečnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2786
29.7.06 19:19

kyblik

Ahoj :)

takze cerstve mimino v nem sice zvladnes koupat sama,ale az po zacviku. Ze zacatku je lepsi mit po ruce tatinka ktery namydli a oplachne,protoze ty bdues jen drzet…

ja mydleni resila tim ze jsem koupila cistici lazen 2v1 a dala ji primo do vody…decentne samozrejme. tima padem jsem nemydlila mimo atd…hlavicku jsme myli tak ze jeden miminko drzel jako trochu v zaklonu a druhy mydlil a oplachoval. Az budes zrucnejsi zvladnes drzet dite jednou rukou okolo zadicek prstama v podpazi a vsecko tohle zvladnes sama.

Jakmile uz drzel maly sam hlavicku tak to bylo uplne v pohode. A protoze jsme od mala chodili plavat tak halvu jsme pak myli tak ze jsme na tvrdo polivali kelimkem :-D

Doporucuju ti vzit si ho do porodnice -zjisti si predem jestli tam ma nekdo s tim zkusenosti- a tam si nech udelat instruktaz. Ja to tak udelala a pomohlo mi to.

Tak kyblikum zdar!
Nat+ Rio stale kyblikovy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
29.7.06 19:56

Ahoj,
davam link na stazeni videa, jak koupat v kybliku. Ja stridala, nekdy vanu, nekdy kyblik.
Nemydlila jsem a doted ani nemydlim, dite jen osplouchnu vodou, Stellla je alergik, tak to moc neprehanim.
do kyble se vejde doted, a to ji je 7 mesicu.

Nicol a Stella

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
29.7.06 19:58

… hmmm, vykojeny mozek :D :D :)
jeste ten link :D

http://www.probaby.cz/DetailPage.asp?…

N

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
30.7.06 09:26

:D :oops: Teda,do teď jsem netušila,že existuje nějaký koupací kyblík…ale vypadá to zajímavě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
30.7.06 10:54

Ahojky.
To video je super. Akorát je tam už větší miminko, co už pěkně drží hlavičku, to už je hračka.
U novorozeňátka je to ale podobný. Taky jsem tam malou dávala takhle jakoby na bříšku, ale držela jsem jí napříč pod oběma ručkama a držela za jednu ručičku. Chce to jen cvik a trochu ostražitosti,když je mimi mokrý.
Ze začátku je pomoc tatínka k nezaplacení.
My jsme koupali na zemi v koupelně, byla jsem u toho na bobku a bylo to bezva. Stojan jsme nepořizovali.
Určitě se nebojte mít plný kyblík vody jako na videu a obrázcích. miminko pak držíte opravdu jen za hlavičku, tělíčko se krásně nadnáší. Kolikrát se malá celá točila. Novorozeňátko tam má spoustu místa.
Mydlení jsme taky neprovozovali.
kyblík jenom doporučuju, malá byla nadšná a my taky:-)

mmch, teť je jí rok a půl a ještě se tam krásně vejde a ráda se v něm občas vykoupe:-)

hodně štěstí přeje Albi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama