Koupě domu a práce

24.5.21 00:21

Koupě domu a práce

Ahoj mám v plánu koupit novostavbu dům. je postavena budova, krov, střecha.. zajímá mě čím začít dal když je holá stavba. abych neudělal podlahu a potom musel kvůli elektrice vše bourat. nějaké stručny postup co dal. vytápění domu je podlahou, v domě je komín na případný krb. podlahy nejsou, fasáda není. jak dál postupovat. dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21479
24.5.21 00:53

Nemám ti to přijet dodělat? Neptej se tady, ale ptej se stavaře, který ten dům viděl. Doufám, že nemáš v plánu si to dělat sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403
24.5.21 00:57

Hele jestli máš v plánu ušetřit tím, že si to zbasltíš sám a nemáš nejmenší ponětí co vlastně a namísto studia se ptáš na eminimu, tak ne, to fakt nedělej, Vyhodíš děsně moc peněz a bude to blbý a bude ti ničit život v tom domě.

Buď ušetři na to, aby sis to nechal udělat pořádně a nebo to fakt nedělej.

Stejně tak teda nechceš barák, pokud nemáš základní ponětí o tom, jak se o barák starat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12784
24.5.21 01:36
@Jimbo bubla píše:
Ahoj mám v plánu koupit novostavbu dům. je postavena budova, krov, střecha.. zajímá mě čím začít dal když je holá stavba. abych neudělal podlahu a potom musel kvůli elektrice vše bourat. nějaké stručny postup co dal. vytápění domu je podlahou, v domě je komín na případný krb. podlahy nejsou, fasáda není. jak dál postupovat. dekuji

Pust si na youtube nejaky videa, tam je vsechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.21 02:10
@Janli píše:
Nemám ti to přijet dodělat? Neptej se tady, ale ptej se stavaře, který ten dům viděl. Doufám, že nemáš v plánu si to dělat sám?

Jasně že si to nebudu dělat sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9133
24.5.21 05:11

@Jimbo bubla když absolutně netušíš která bije, tak proč kupuješ hrubou stavbu k dodělání místo hotového domu? Všechny sítě tam jsou hotový?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.21 05:28

Chlap koupí stavbu a jde se ptát na maminkovský web, co s tím má dělat. No… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
24.5.21 07:14
@Kazimíra Olejovka píše:
Chlap koupí stavbu a jde se ptát na maminkovský web, co s tím má dělat. No… :think:

To bude ale vypadat co? Úplně si představuju „Pat a Mat“. :) :)
Zakladateli, najdi si stavare co ti poradi, na tomhle opravdu nesetri. Taky by se mohlo stát, že tě to kvůli vlastní blbosti vyjde na dvakrát tolik. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9684
24.5.21 07:32

Stavební dozor ti poradí. My máme rozpis práci i v projektu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
24.5.21 08:10
@Jimbo bubla píše:
Jasně že si to nebudu dělat sám.

Tak proč uvažuješ o koupi hrubé stavby? To dělají ti, co jsou si schopní většinu dokončovacích prací udělat sami a ušetřit. Takhle tě vyjde lěvněji koupit stavbu na klíč od jedné firmy než zadávat dodělání několika firmám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53768
24.5.21 09:08

Uf, taky mě děsí představa, že si někdo koupí hrubou stavbu a jde řešit na emimino, co dále 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.21 16:02
@Cenarius píše:
@Jimbo bubla když absolutně netušíš která bije, tak proč kupuješ hrubou stavbu k dodělání místo hotového domu? Všechny sítě tam jsou hotový?

ano sítě jsou hotové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
24.5.21 18:37

Mrkni se na Modrou Střechu - web pro bydlení stavění rekonstrukci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat