Koupě kuchyňské linky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pampeliska2014
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 26.10.14 04:45
Koupě kuchyňské linky

Ahoj holky, mám na Vás velkou prosbu. Příští rok bych si chtěla pořídit novou kuchyňskou linku. Délka 240 až 260 cm.
Byla jsem se podívat ve studiích a nic mi to neříká. Prostě se mi ta moderna moc nelíbí.
Mám představu normální klasický skříňky a hlavně s potravinovou skříní. Něco jsem na netu našla. Ale znáte to vše také nenajdu. Už se mi stalo, že jsem něco hledala a na diskuzích jsem objevila stránky, které se mi vůbec nenabídly.
Moc Vás prosím jestli o nějakých víte pošlete mi je na SZ, abychom zde nedělaly reklamu.
Budu Vám vděčná za každou informaci. Děkuji.

Reakce:
Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 26.10.14 06:14

Tak si obejdi pár truhlářů, nech si udelat nabídky a vyber si. A máš jistotu, že to bhde podle tvých představ a oproti studiím i něco ušetříš

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 26.10.14 07:42

Kuchyň jsem si nechala dělat dvakrát. Truhlář přišel, poměřil, měl s sebou vzorníky. Dodal radu. Já uvedla svou představu. Mailem mi přišly návrhy, ty jsme doladili.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23153 příspěvků 26.10.14 09:04

@pampeliska2014 jak píšou holky, jedině na míru. Já bych si taky nevybrala, na můj vkus mají téměř všechny malé horní skříňky atd. Zkrátka když kuchyň, tak na míru.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30159 příspěvků 26.10.14 09:10

Takže zaběhnutá kuchyňská studia ( Sykora atd.) nebrat? Jsou moc předražení?

ka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 26.10.14 09:26

@Burj Chalifa podle mých zkušenost ano, a co jsem tu kdysi četla tak ani kvalita nic moc hodně si tu stěžovali na Oresi

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30159 příspěvků 26.10.14 09:34
@ka2ka píše:
@Burj Chalifa podle mých zkušenost ano, a co jsem tu kdysi četla tak ani kvalita nic moc hodně si tu stěžovali na Oresi

No jo, ale když někdo nechce linku tradiční, rustikální, nýbrž z moderních materiálů, tak mu asi nic jiného asi nezbyde, ne? :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 26.10.14 09:46

@Burj Chalifa nejspíš ne, ale za zeptání nic nedáš :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 52486 příspěvků 26.10.14 09:52

Taky máme od truhláře –a super
Přesně jak jsem chtěla a hlavně kdykoliv jsem něco chtěla nebo potřebovala stačilo zvednou telefon a hned jsme se domluvili.
Když mohl hned přijel a sám dával rady a měl nápady co a jak kam.
Poradil a hlavně za výjezd k nám nic nechtěl :-) max kafe.
Nakonec nám dělal chodbu a skříně na míru.

Lena007
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 26.10.14 10:01

My jsme ve dvou bytech meli IKEA a byla jsem spokojena. mají na výběr moderní i klasické skříňky a poměr cena/výkon je dobrý. Do domu si necháváme dělat u truhláře, vyšel cenově zhruba stejně, ale potřebovali jsme nějaké skříňky, co Ikea nemá. jinak bych šla zase do ní.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30159 příspěvků 26.10.14 10:12
@Lena007 píše:
My jsme ve dvou bytech meli IKEA a byla jsem spokojena. mají na výběr moderní i klasické skříňky a poměr cena/výkon je dobrý. Do domu si necháváme dělat u truhláře, vyšel cenově zhruba stejně, ale potřebovali jsme nějaké skříňky, co Ikea nemá. jinak bych šla zase do ní.

Ikeácké kuchyně jsou ale jen laminovaná dřevotříska :,(

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 26.10.14 10:17
@Burj Chalifa píše:
No jo, ale když někdo nechce linku tradiční, rustikální, nýbrž z moderních materiálů, tak mu asi nic jiného asi nezbyde, ne? :nevim:

dobrý truhlář ti udělá i moderní kuchyň, není problém na netu objednat dvířka, doplňky vychytávky a korpusy Ti udělá v dílně a vše sestaví, to není problém, kuchyň se opravdu sestaví jako lego v podstatě.. já si tak nechala dělat na starým bytě kuchyň a byla přesně jak jsem chtěla..

Lena007
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 26.10.14 15:48

@Burj Chalifa minimálně jedna je dřevěná, ale z hlavy nevím, jak se jmenuje.

pampeliska2014
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 26.10.14 18:48

Holky moje, moc děkuji. :kytka:
Také nás napadl jedině truhlář. A nechala bych si udělat stejně velkou jakou mám teď. Samozřejmě s moderním kabátem. A už mi vydrží do smrti. ;)
Nevíte o nějakém dobrém truhláři z karlovarska?

Právě já mám starou kuchyň a už je to na ní znát. Horní skříňky mají 3 poličky a co jsem koukala na netu je vše o poličku méně a ještě nejlépe prosklené. Vše je takové pidi.
Ještě máme atipickou kuchyň, že máme dřez na druhé straně, takže potřebuji zvlášť dřez. A to je též problém. A nebo ty jejich krátké / kde tedy neuděláte vůbec nic / pracovní desky. Děs.

Hezký večer.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >