Kouzelné čtení - Oblíbené knihy

1171
28.5.20 11:40

Kouzelné čtení - Oblíbené knihy

Zdravím všechny :mavam:
Mám 3 leťáka a zajímalo by mě jaké knížky ke kouzelné tužce máte a opravdu děti baví :) Vím, že každé dítě je jiné, ale třeba se najdou podobné příspěvky :) Nechci uplne kupovat od oka, přeci jen nejsou nejlevnější…
Děkuju za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25648
28.5.20 11:46
@Tonick19 píše:
Zdravím všechny :mavam:
Mám 3 leťáka a zajímalo by mě jaké knížky ke kouzelné tužce máte a opravdu děti baví :) Vím, že každé dítě je jiné, ale třeba se najdou podobné příspěvky :) Nechci uplne kupovat od oka, přeci jen nejsou nejlevnější…
Děkuju za odpovědi :kytka:

Svět zvířat a Hravou angličtinu. Syn to ale dostal až ve 4 k Vánocům, na 3 mi to přišlo brzo. Jestli máš někde poblíž Luxor nebo Albi, mívají tam zkušební místo. Pár si jich poslechni. Aktuálně na něj čeká ještě Atlas světa, mapy ho zajímají. Uvidím, jak dlouho ho vydržím syslit. Abych ho nevytáhla, až pojedem na dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
28.5.20 12:13

Muj dostal ke druhym a nejvic se mu libi zpevniky, pak si vyhraje s hravym ucenim (to mi prijde jako zaklad, kde je od vseho trochu a poznas, co se mu libi)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9686
28.5.20 12:29

Klukovi bych koupila Dopravu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
28.5.20 12:40

U nás vede Doprava a to u bou (syn 5 let, dcera 3 roky). Jinak mají rádi Pernikovou chaloupku a básničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9686
28.5.20 12:57
@Smothi píše:
U nás vede Doprava a to u bou (syn 5 let, dcera 3 roky). Jinak mají rádi Pernikovou chaloupku a básničky.

A taky znáš všechny písničky z Dopravy nazpaměť? Já se tuhle blížila k semaforu a hlavou mi znělo "Když nám svítí červená - zůstaň stát to znamená - na zelenou přejdu hbitě, to ví přece každé dítě… " :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
28.5.20 12:58

Dlouho vedlo Hrave učení, teď Pohádkové učení, hravé je už okoukane, dcera 4,5 roku.

Syn (2, 5) Pohádkové učení (Hravé je na něj ještě trochu těžké) a Doprava a Můj svět.

Zpivanky vůbec nezaujaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
28.5.20 13:02

Děkuju. Možná mrknu na to hravé učení, to osobně zaujalo i mě. Dopravu a pernikovou chaloupku mame, to ho baví. Zpevníky naopak vůbec, přestože hudbu i tancování miluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
28.5.20 13:13

@zrcadlo ano, mám to stejně :mrgreen:. Ale protože si dělám dlouho odkládaný ridičák, tak to beru jako součást výuky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4556
28.5.20 13:29

Dcera dostala ve 4 letech a moc jí to nebere, má Hrave učení, Pohádkové učení a Večerníčka, a to ma jinak knížky rada, vydrží u toho minut a jde od toho. Ve třech mi to. ještě přišlo brzy pořizovat, když přijde známá s pětiletou tak ta si s tím už celkem vyhraje, tak snad to malou taky časem začne bavit víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
28.5.20 17:01

@Tonick19 dinosauři, vesmír a příroda.. Kluk to dostal od tety teď, v 5 letech.. Dinose miluje úplně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
28.5.20 21:51

@malina83
Malý to dostal k druhým narozeninám právě a baví ho to. Jen bych mu chtěla pořídit nějakou novou, ať má změnu, ale bojím se právě, abych nešlápla vedle. Třeba zpívánky ho nebaví vůbec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
28.5.20 21:52

@martina.se
Super, dinousauři by mohli mít i u nás uspěch. Děkuju za tip :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
28.5.20 21:53