Utukutu zkušenosti?

105
23.5.20 14:35

Utukutu zkušenosti?

Zdravím. Máte někdo doma utukutu nebo takové to houpací prkno? Zvazuji, že ho koupím dceři staré rok a měsíc. Je to ale dost pálka (hlavně ti utukutu), tak pořád vaham. Jsem si ale jistá, že ho dcera užije, jen si říkám, na jak dlouho… Nebo kdybyste ho někdo měl a chuť prodat, měla bych zájem ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9729
23.5.20 14:47

Odkud jsi? Jedno nevyužívané máme doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
23.5.20 15:05

Louny/Cítoliby, Ústecký kraj. Odkud vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
23.5.20 15:20

Jsou to nejen dle mne, ale i zbytku rodiny s malými dětmi vyhozené peníze. U nás to slouží jako stupínek ke skříni. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9729
23.5.20 15:24
@Tamara83 píše:
Jsou to nejen dle mne, ale i zbytku rodiny s malými dětmi vyhozené peníze. U nás to slouží jako stupínek ke skříni. :D

A pro jak staré děti jste pořizovali? U nás to frčelo dost, ale hlavně do těch 2 let, kdy to děti podlézaly, pouštěly si na tom autíčka, hráli jsme za postaveným prknem maňáskové divadlo, a děti si tam daly polštářek a dělaly si houpací postýlku (já jsem seděla na gauči a nohou houpala). Teď mají děti 4 a 6 a na prkno si vzpomenou 2× ročně. Myslím, že když se pořídí včas, tak mezi tím 1-3 rokem to může být zábava, pro děti starší 3-4 let už bych taky nedoporučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8734
23.5.20 15:38

U nás taky nezaujalo. Zpětně bych určitě už nekupovala nové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
23.5.20 15:57

Joo, manžel taky říká, že zbytečnost. Spíše bych zainvestovala do učící věže. To je, dle mého názoru, investice lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18454
23.5.20 16:18

U nas se nechytlo. Kupovali jsme ho ve dvou letech starsiho dítěte, ve 3 mesicich mladsiho. Ted jsou mladsimu dva roky a k houpani opravdu neslouzi vubec. Ja si ho prosadila, jeste nejake s gravírováním, uz mu asi nebudu ani davat sanci na treti dite a pujde na bazar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18454
23.5.20 16:20

@kazetkakiki ucici vez mame take, k nezaplaceni tak od 9 mesicu, kdy dite samo stoji a ja muzu mit u pripravy jidla volne ruce. Berou si ji obe deti (2 a 3,5 roku) jeste ted, vejdou se tam obe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
23.5.20 16:33
@zrcadlo píše:
A pro jak staré děti jste pořizovali? U nás to frčelo dost, ale hlavně do těch 2 let, kdy to děti podlézaly, pouštěly si na tom autíčka, hráli jsme za postaveným prknem maňáskové divadlo, a děti si tam daly polštářek a dělaly si houpací postýlku (já jsem seděla na gauči a nohou houpala). Teď mají děti 4 a 6 a na prkno si vzpomenou 2× ročně. Myslím, že když se pořídí včas, tak mezi tím 1-3 rokem to může být zábava, pro děti starší 3-4 let už bych taky nedoporučila.

Měl to od narození. Teď má tři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
23.5.20 18:46

Totální krám, který nám doma už 2 roky zabírá jen místo. Nezaujalo to ani žádné dítě, které u nás bylo na návštěvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
23.5.20 22:28

Díky za názory a zkušenosti. Rozhodli jsme se pro tu učící věž s tím, že ji prý manžel vyrobí sám, tak jsem na něj zvědavá, ale je celkem šikovný a manuálně zručný, takže věřím, že to zmakne. Má sice řeči, že je to také zbytečnost, ale s tím nesouhlasím, protože dcera chce být pořád při vaření u mě tak, aby viděla a držet ji v jedné ruce a druhou vařit je pro mě nepřijatelné. Věřím, že bude sam manžel překvapen, jak dlouho nám bude taková věc sloužit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama