Kouzelny hrnecek-Magic cup...?

2114
14.2.06 21:04

Kouzelny hrnecek-Magic cup...?

Ahoj, mam dotaz ohledne kouzelneho hrnecku Magic cup od Aventu. Mame se zelenou hubickou s ventilem od 6m. Ale obsah hrnecku nejde vypit dokonce, vzdy tam male na dne zustane a kdyz sem to zkousela dopit musela bych dlouho tahat vetsinou vzduch s troskou piti aby se to dalo vypit dodna. Jak ste na tom Vy :?: A cim to :?: Diky. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
14.2.06 21:21

Trocha tam pokazde zustane, to je fakt - ale to prece moc nevadi, ne?
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
14.2.06 21:24

Ahoj Sany,

máme stejný problém, nejde to vypít úplně až do poslední kapky :( . Teď se nám navíc stává, že malý má ještě v těchto lahvích mléko a saje a saje a saje a pořád nic, neteče nic :! Vůbec nevím proč někdy teče dobře a někdy ne. Je pravda, že mu z toho to mléko dávám teplé, což by se asi nemělo, ale právě teplé pití z toho teče většinou hodně. Tak jsme přešli na hubičku SPORT a uvidíme.

Asi jsem moc neporadila, ale aspoň víš, že v tom nejste samy :roll:

Sendy

PS: Měli (máme) ještě od MAM, ale ty vůbec nevydrží, stačí s nimi neopatrně zacházet (třeba třísknout o zem, čož se malýmu povede často) a hned špatně těsní. A cena nic moc, ty lepší kolem 250 (za 2) a ty horší 190 (za dva).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
14.2.06 22:09

Lesina: moc to nevadi ale je to skoda ze vzdy musim neco vylit :x Tak to jeste tak budu muset praktikovat nez prejdem na kapajici.

Aspon ted uz vim ze tyto hrnecky takove jsou ze zrovna ten nas neni nejak rozbity :(

Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.06 00:51

Zdravím vás!My používáme stejný hrneček, ale tohoto problému jsem si nikdy nepovšimla, takže možná ten náš je ok.Zato ale ho můj Sam často otevře a vše se při manipulaci vyleje:-(Jako by nešlo uplně ten závit dotáhnout.Má někdo tyto zkušenosti?

Morti+Sam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
15.2.06 14:48

hrneček

:D Ahojky Sany, mi máme od Aventu láhev, kam dávám tu bílou hubičku a máme stejný problém, pokaždé tam troška pití zůstane, ale myslím, že je to tím, že už to malej tolik nenaklopí a pak se ta tekutina nedostane přes ten ventil. Je tam pak jen vzduch. Stejně mu hned udělám nové pití, tak mi to nějak moc nevadí. Malej s hrnečkem, nebo s lahví stejně pořád háže a začíná už to i téci, budeme muset koupit nový.
Ale chtěla bych koupit ty zelené hubičky, ale jsou prý jen plastové a tak zase naopak já nevím, zdali z toho bude umět tahat.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
15.2.06 14:52

Ahoj holky,
taky máme tento hrneček a dopít se to nedá. Myslím,že je to tím ventilem. kdyby jste ho vyndaly, tak to do dna půjde, ale to zase kape, že? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama