Kralupáčci, kolik je tu secondhandů?

Anonymní
30.5.13 19:46

Kralupáčci mám důležitý dotaz?

Dobrý den,

Omlouvám se za Anonym, z dotazu asi vypline proč.
Mám takový dotaz především na obyvatelky města Kralup nad Vltavou :-)
Nevíte kolik je v Kralupech Second handů pouze s dětským oblečením a komisním prodejem. Popř jak se Vám zdají kvalitní cenově, oblečením a jak se Vám líbí co se týče atmosféry obchodu.

Děkuji moc za odpovědi :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Katulink1
30.5.13 19:47

A dodatečně se omlouvám za pravopis, ted jsem si všimla jedné hrubky :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
64601
30.5.13 19:55

@Katulink1 a co ten anonym :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katulink1
30.5.13 20:02

@martina.se
jem si řekla že je to vlastně jedno :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Katulink1
30.5.13 20:04

Ptám se proto, že se budu ke Kralupkám stěhovat a ráda bych věděla kam kdyžtak zajít :-)

• Citovat
  • Nahlásit
4733
30.5.13 20:08

Ja som z Kralup nad Vltavou, ale neporadím, ja nakupujem na Aukru a tam som spokojná ako s cenou tak aj kvalitou. Ale sú tu sekáče, čisto detské aspoň 5 určite ale myslím že by si ich tu našla viac. A záleží kde presne sa budeš sťahovať bo Kralupy sú dosť veľké. Asi som moc neporadila že??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10657
30.5.13 20:10

@Katulink1
Jeden je u GE banky. Několikrát jsem tam byla a nikdy nesehnala to, co jsem chtěla. Přijde mi, že je tam otřesný výběr dovozu z Anglie. A poslední dobou většina oblečení pro holčičky. Tady myslím že nepřímají vůbec nic od maminek.
Druhý je kousek od Penny směrem ke křižovatce před mostem. Tam občas něco koupím. Naposledy jsem tam koupila sandálky pro malýho, ty byly teda nové a pak nějaké tepláčky na písek (ty se mi nechce kupovat nové, když je má za chvíli zničené). Tady lze dát věci do komise (krom oblečení).
Jinak je nějakej sekáč ještě na Přemyslovce, ale nevím, jestli tam mají dětské, zatím jsem tam nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katulink1
30.5.13 20:15

Děkuju moc holky, já teď teda bydlím v Praze ale stehuji se do Zlončic což je od Kralup kousek v Praze jsem našla jeden krásný second hand i s komisním prodejem, vypadá to tam jako v obchodě s věcma novýma, voní to tam vše přehledné i dětský koutek :-),ceny fakt super značky next, ca atd. ale budu to mít už hodně daleko je kousek od chodova :-(
A to by se mi pak cenou nevyplatilo. Takže moc děkuju za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
4733
30.5.13 20:42

A jeden je kousek od Franťáku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
30.5.13 20:59

Ach bože… ďalšia, ktorá dáva otáznik tam, kam netreba a tam, kam by ho bolo treba, ho nedá… :zed: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
30.5.13 21:10

@Katulink1
Ahoj, vím o třech v Kralupech, ale o kvalitě nevím, byla jsem jen v jednom vedle GE banky a teda hrůza. Jsem zvyklá z Prahy na úplně něco jiného. ( taky jsem se před dvěma lety přistěhovala z Prahy do vesničky blízko Kralup ). Takže bych buď volila nákup řes net ( aukro, mimibazar) nebo zajet do Prahy:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
30.5.13 21:12
@Katulink1 píše:
Děkuju moc holky, já teď teda bydlím v Praze ale stehuji se do Zlončic což je od Kralup kousek v Praze jsem našla jeden krásný second hand i s komisním prodejem, vypadá to tam jako v obchodě s věcma novýma, voní to tam vše přehledné i dětský koutek :-),ceny fakt super značky next, ca atd. ale budu to mít už hodně daleko je kousek od chodova :-(
A to by se mi pak cenou nevyplatilo. Takže moc děkuju za rady.

kde je přesně tento krámek??? Máme pořád na Chodově byt, takže zrovna do této části Prahy se často dostanu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat