Kraslice - ubytování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 10.09.19 11:46
Kraslice - ubytování

Ahoj holky, čeká mě služební cesta a potřebovala bych nějaké ubytování v Kraslicích (okr. Sokolov). Koukala jsem na Booking, web a v té lokalitě je to celkem tragédie. Je tam něco takového „lepšího“? Hotel? Budu mít s sebou docela drahé vybavení a mě se ty „home-made“ ubytování moc nezdají :nevim:

Dále otázka na ty co tuto oblast znají trochu více - jak je to tam s bezpečností? Kolegové mě straší, že to tam není moc bezpečná lokalita a je tam dost nepřizpůsobivých jedinců. :nevim: Samozřejmě pojedu, ale podle netu, to tam vypadá docela normálně :mrgreen:

Děkuji za info :kytka:

Reakce:
Klopotkova
Extra třída :D 13289 příspěvků 10.09.19 11:53
Jessie_james
Kelišová 5536 příspěvků 10.09.19 12:28
@majdulacek píše:
Ahoj holky, čeká mě služební cesta a potřebovala bych nějaké ubytování v Kraslicích (okr. Sokolov). Koukala jsem na Booking, web a v té lokalitě je to celkem tragédie. Je tam něco takového „lepšího“? Hotel? Budu mít s sebou docela drahé vybavení a mě se ty „home-made“ ubytování moc nezdají :nevim:

Dále otázka na ty co tuto oblast znají trochu více - jak je to tam s bezpečností? Kolegové mě straší, že to tam není moc bezpečná lokalita a je tam dost nepřizpůsobivých jedinců. :nevim: Samozřejmě pojedu, ale podle netu, to tam vypadá docela normálně :mrgreen:

Děkuji za info :kytka:

V kraslicích jsem žil 4 roky, a nemyslím, že by to bylo tak hrozné. Nevím jak je to tam s uprchlíky, hranice je asi 1 km. Ale pokud vydržíš, mám na FB lidi z Kraslic, tak se Ti zeptám a odpovím. Pokud to chceš hned, tak Ti můžu doporučit Bublavu, kde jsou penziony pro Němce a tak si drží trochu lajnu. Můj skoro zeť má bráchu, který tam má penzion, a zeptám se ještě mladý, ta je taková akční :-)

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 10.09.19 12:31

@Jessie_james Super, děkuji :) samozřejmě počkám, služebku mám až v listopadu. Já právě našla nějaký domácí penzion u krtka, ale překvapilo mě, že tam není nic „lepšího“. 8o

Jessie_james
Kelišová 5536 příspěvků 10.09.19 12:43
@majdulacek píše:
@Jessie_james Super, děkuji :) samozřejmě počkám, služebku mám až v listopadu. Já právě našla nějaký domácí penzion u krtka, ale překvapilo mě, že tam není nic „lepšího“. 8o

Zkus ještě tohle číslo to je informační středisko v Kraslicích 352 686 328

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 10.09.19 12:45

@Jessie_james Ty jo, to mě vůbec nenapadlo se pozeptat v info-centru :palec: super děkuji

Jessie_james
Kelišová 5536 příspěvků 10.09.19 12:45

Jinak žena dělá se sestrou která je z Kraslic, tak až se vzbudí tak se jí zeptá jo? Na jaký termín by to mělo být se ptá dcera?

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 10.09.19 12:48

@Jessie_james Já přesný termín ještě nevím - teprve se domlouváme s dodavateli (ono se to stejně ještě minimálně 3× změní), ale jde mi spíše o doporučení na penzion/hotel, který je trochu na úrovni :) abych i do budoucna věděla, kde se dobře ubytovat. děkuji za ochotu!

Jessie_james
Kelišová 5536 příspěvků 12.09.19 14:20
@majdulacek píše:
@Jessie_james Já přesný termín ještě nevím - teprve se domlouváme s dodavateli (ono se to stejně ještě minimálně 3× změní), ale jde mi spíše o doporučení na penzion/hotel, který je trochu na úrovni :) abych i do budoucna věděla, kde se dobře ubytovat. děkuji za ochotu!

Ahoj, takže mám informace od starousedlíka :-) Bližší informace máš na :

http://www.pensionkrista.cz/

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 12.09.19 14:24

Kraslice jsou totální konec světa, něco jako Aš apod. Bezpečno tam je.

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 12.09.19 15:15

@Jessie_james Moc děkuji :) doma na to kouknu

Klopotkova
Extra třída :D 13289 příspěvků 12.09.19 16:06
@Zumpa píše:
Kraslice jsou totální konec světa, něco jako Aš apod. Bezpečno tam je.

Aš je suprově město, miluji ho.

Jessie_james
Kelišová 5536 příspěvků 12.09.19 20:21
@Zumpa píše:
Kraslice jsou totální konec světa, něco jako Aš apod. Bezpečno tam je.

Super baby..

Klopotkova
Extra třída :D 13289 příspěvků 12.09.19 20:23
@Jessie_james píše:
Super baby..

Kolik jsi jich tam měl?

Jessie_james
Kelišová 5536 příspěvků 12.09.19 21:36
@Klopotkova píše:
Kolik jsi jich tam měl?

Za 4 roky 5?

Váš příspěvek