Kratší menstruace

Anonymní
28.7.19 10:34

Kratší menstruace

Ahoj holky pokazila jsem braní antikoncepce na začátku a měla jsem hodne na malé cely měsíc jestli se něco nestalo a nejsem těhotná protože to byly první 3 tablety a styk byl taky.Po dobrání tohohle plata jsem udelala týdeni pauzu a 5( nebo 6) den v pauze jsem dostala menstruaci a vzala jsem si hned první den už HA aby byla účinnost zas větší než predtim, ale menstruaci jsem měla silnější než normálně ale jenom dva dny, normálně mívám 4 a ne tak silnou. Bála jsem se že jde o těhotenství ale testy jsem dělala 8 den po styku,14 den po styku, 17den po styku a v den menstruace a ta došla o den později všechny byly negativní jenom na jednom asi druhem ryska nebo co to bylo a ta zmizla. udělám test klidně i až přijedu z dovolené ale nevíte čím by mohl být takový výkyv? a antikoncepce beru teprve 2 měsíc tak jestli se to nějak srovnává nebo to mám nějak řešit Děkuji a hezky den :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.7.19 10:50

První 2 byly 25 a ty druhé při 17 dnu a vynecháme menstruaci citlivosti 10.

• Citovat
  • Nahlásit
3896
28.7.19 10:50

No asi to bylo tím, že sis vzala antikoncepci první den cyklu. Mělas mít pauzu, tak se nediv, že hormony ovlivňují tvůj cyklus. To je jako vzít si brufen a divit se, že tě přestala bolet hlava. Edit: už jsem se v tom líp zorientovala, ne první den cyklu. Ale stejně jsi nedodržela pravidla užívání.

Příspěvek upraven 28.07.19 v 11:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 11:01

@Čičorečka chtěla jsem vědět na 100% že už je to v pořádku..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 11:02

@Čičorečka určitě si potom dam už pozor a budu pauzy dělat pravidelně ale jestli se to vrátí do normálu🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
3896
28.7.19 11:06
@Anonymní píše:
@Čičorečka určitě si potom dam už pozor a budu pauzy dělat pravidelně ale jestli se to vrátí do normálu🤷🏻‍♀️

Když budeš brát tak, jak máš, tak se to do normálu vrátí. A krvácení při braní antikoncepce je jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 12:29

@Čičorečka takže těhotenský test je zbytečně dělat? A děkuju mockrát.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama