Křeče v 1. trimestru

Anonymní
6.8.21 16:46

Křeče v 1. trimestru

Ahoj, jsem v 9. tt, doposud probíhalo vše dobře, ale dneska cítím v určitých časových intervalech zvláštní křeče. Je těžké to popsat, většinou tuto bolest pociťuji během menstruace, ale je mnohem intenzivnější. Teď mám pocit jakoby mě v děloze píchlo a jakoby ta bolest táhla směrem dolů, ale pak přestane. Když jsem v klidu, tak mě nic nebolí, ale jakmile vstanu nebo změním polohu, tak to cítím. Naštěstí nekrvácím, ale chci se zeptat, jestli tuto bolest znáte nebo mám radši na pohotovost? Děkuji za zkušenosti a rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25284
6.8.21 16:49

Je to normální, během těhotenství jsou různé bolesti a pichani a většina je jen jak se roztahuje děloha. Kdyby to byla nějaká nesnesitelná bolest, nebo to nepřestávalo, ani když se hodíš do klidu, tak bych uvažovala nad návštěvou Dr, ale tohle zní jako úplně běžný průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 16:54
@Kriss Tina píše:
Je to normální, během těhotenství jsou různé bolesti a pichani a většina je jen jak se roztahuje děloha. Kdyby to byla nějaká nesnesitelná bolest, nebo to nepřestávalo, ani když se hodíš do klidu, tak bych uvažovala nad návštěvou Dr, ale tohle zní jako úplně běžný průběh.

Děkuji, jsem klidnější :-)

• Citovat
  • Nahlásit
565
6.8.21 17:56

Bude to asi tím, jak ti roste děloha. Tyhle bolesti mám čas od času v celém tehu, ale v 1. trimestru byly nejčastější. Ale pokud se ti něco nezdá, tak zajdi k doktorovi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
6.8.21 19:05

Já tyhle bolesti měla až do 16tt. Bála jsem se i zakašlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 23:13
@kavenka píše:
Já tyhle bolesti měla až do 16tt. Bála jsem se i zakašlat.

Jo, je to fakt znepokojivé, mám pocit, jako by ten tlak táhl až jakoby do klína a pak do noh, další kontrolu mám až 16.,tak snad se to nezhorší, miminko jsme si moc přáli :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 23:45
@Anonymní píše:
Jo, je to fakt znepokojivé, mám pocit, jako by ten tlak táhl až jakoby do klína a pak do noh, další kontrolu mám až 16.,tak snad se to nezhorší, miminko jsme si moc přáli :)

taky jsem mela křeče a vse v pořádku prý

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat