Křeček nechce běhat v kolečku

14.4.20 19:03

Křeček nechce běhat v kolečku

Dobrý den, jdu s hloupým dotazem.
Můj křeček nechce běhat v kolečku, četla jsem že pro křečky je ale pohyb důležitý a že kolečko je nezbytností v jejich domovu.
Kolečko sem pořídila dřevěné kvůli obávám aby bylo pro křečka bezpečné ale on v něm maximálně sedí, mám to nějak řešit nebo pohyb nevyžaduje.
Napadla mě tedy běhací koule ale na tu mám smíšené názory a nevím zda je pro křečka vhodná.
Co myslíte vy?

Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1307
14.4.20 19:07

Ahoj, my měli už pět křečků a jediný z nich neběhal. Taky mi to bylo divný ale nestresovala bych ho žádnou koulí. Normálně byl zdravý a dožil se svých dvou standardních let. Každý křeček je jiný, stejně jako každý člověk. Mě bys taky nedostala na kolo a nadváhu nemám :lol: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
14.4.20 19:11

Mám třetího, běhali všichni :mrgreen: ale asi ten tvůj je lenoch, neřeš to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34763
14.4.20 19:20
@Pavlína Kousalová píše:
Dobrý den, jdu s hloupým dotazem.
Můj křeček nechce běhat v kolečku, četla jsem že pro křečky je ale pohyb důležitý a že kolečko je nezbytností v jejich domovu.
Kolečko sem pořídila dřevěné kvůli obávám aby bylo pro křečka bezpečné ale on v něm maximálně sedí, mám to nějak řešit nebo pohyb nevyžaduje.
Napadla mě tedy běhací koule ale na tu mám smíšené názory a nevím zda je pro křečka vhodná.
Co myslíte vy?Děkuji za odpovědi :)

Asi máte inteligentní zvíře. Nevidí důvod, proč se honit dokola. Křečky jsem měla a kolo jsem jim nepořídila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 19:51

@Russet
Děkuji za váš příspěvek.
Jenom jsem měla starost aby nedostatek pohybu neměl časem vliv na jeho zdravotní stav či věk, popřípadě aby se křeček v kleci nenudil. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat