Krém na boty - jaký?

20165
6.2.08 13:57

Krém na boty - jaký?

Ahoj všem,

zjistila jsem, že mi doma dochází krém na boty a dneska v práci sedím s nepěkně okopanýma špičkama. Vzhledem k tomu, že je toho na trhu teď spousta, chci se poradit - jakou značku kupujete? Myslím, že starý způsob (krabička s krémem a starý kartáček na zuby) je už překonaný, takže bych ráda takový ten v tubě s houbičkou, ale výrobců jsou spousty a ceny se taky dost liší, tak prosím poraďte.

Díky Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28557
6.2.08 15:30

No, tak co se třeba poradit v obuvnictví? Asi podle typu ušně, ne? My máme doma krém an bílé, hnědé a černé boty (s houbičkama, Colonillal, nebo tam něco) + impregnační sprej. Ještě mi chybí bezbarvý krém :roll: . Ale ani stará dobrá Indulóna není k zahození. Po houbičce se botky nelesknou tak hezky, jako po kartáči :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20165
6.2.08 15:44

Tinuvien - na rady v obuvnictví moc nedám, bohatě mi stačí, když vidim, co jsou schopný doporučit za boty, spíš mi přijde, že jim jde o to mít tržbu
Indulóna na boty, no vidíš, to jsem úplně zapomněla, že jsem dřív taky používal a vím, že pro oživení starý kůže je taky dobrý otřít hadrem namočeným v mlíce a pak teprve krémovat

většinu bot mám černých - kožených, nebo z koženky, na semišový mám kartáč a impregnaci mám taky, používám jí i na boty dcerky a na manželovu koženou bundu :-)

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9232
6.2.08 17:51

Sandři,ja na boty buĎ Kiwi(snad to píšu dobře)nebo Colonillal

d.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
6.2.08 21:08

Indula kůži moc změkčuje a boty pak vypadaj jak opuchlý :-) Jinak já preferuju tuhý krémy rozšmrdat kartáčem, to okopaniny zakryje spolehlivě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
20.9.17 10:07

Vždycky když si kupuju lepší boty, tak si o něj řeknu přímo v tom ochodě co mi prodavačky poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
22.8.18 15:24

Prosím tip neco kvalitního na hladkou kůži? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu