Kresba na přání

28.2.21 16:40

Kresba na přání

Zdravím dámy.
Začala jsem kreslit na přání. Už jsem několik zakázek dostala, ale není jich tolik, kolik bych si představovala…
Nevíte, kde bych se mohla uchytit? (nechci platit poplatky za prodávání moc)
přidávám poslední zakázky, tak bych poprosila o radu. Nebo kdyby i tady měl někdo zájem 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2919
28.2.21 16:45

Ty fotky jsou hrozně malé a vlastně na nich není nic vidět.
Základem bude se prezentovat mezi lidma, tedy reklama. Takže fb stránky, vlastní web?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.2.21 17:02
@Murka píše:
Ty fotky jsou hrozně malé a vlastně na nich není nic vidět.
Základem bude se prezentovat mezi lidma, tedy reklama. Takže fb stránky, vlastní web?

Fb stránku nemám, vždy dávám výtvory do skupin. Mám instagramový profil EliotWegener :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4331
28.2.21 17:04

Musíš na tom prostě makat.. i fler.. hodně fcb a insta.. vše sdílet.. není to legrace no..
za mne se líp chytneš na malování dle fotek - portréty dětí a tak.. jinak kdo si koupí jen nějaký comics???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3997
28.2.21 17:21

A co autorská práva? Kopirujes obrazku z filmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
28.2.21 18:20

Hlasuji jednoznacne pro fler, tam to frčí nejvíc :palec: sama tam občas nakupuji.

Pak ten Facebook si lidi chválí, ale fcb Marketu já osobně nerozumím, přijde mi to strasne nepřehledné, takže nevyuzivam. Ale vim, ze se tam známí snaží občas něco prodat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
28.2.21 18:25

Když výjimečně něco takového potřebuji, kupuju přes Fiverr.
Ale tam ty ceny lidé z východu tlačí tak nízko, že na přivýdělek to asi moc není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
28.2.21 19:24

No nevím, prodávat prachobyčejné kresby? To bych si nakreslila sama… Portréty, krajiny, zvířata, prostě realistika - to by se možná uchytilo, kdybys byla fakt špička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat