Kreslicí tabulka Glodoodle - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladkaz
Povídálka 17 příspěvků 03.01.18 19:53
Kreslicí tabulka Glodoodle

Chtěla bych se zeptat a poprosit o zkušenosti se světelnou kreslicí tabulkou Glodoodle? :nevim:
V obchodě Ikea se naše dvojčátka (4 roky) zhlédla a byla unešena :potlesk: kreslicí tabulí (moc rádi malují), na kterou se malovalo prstíky (za prstíkem se tvořila barevná čárka) a zase se vše mazalo stisknutím tlačítka.
Jediná tabulka, která se mi zdá té z Ikea podobná je právě Glodoodle.
Ale chtěla bych se přeci jen zeptat, jestli ji některý Váš brouček doma má, jak funguje a jestli je dobrá?
Předem moc děkuji za Vaše rady a zkušenosti!!!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama