Krev v ústech

10
30.7.20 11:40

Krev v ustech

Dobrý den, mám takový dotaz. Dřív to bylo tak jednou za 3 měsíce a teď to mám co týden. Většinou když jsem skloněná hlavou dolů. Tak z ničeho nic cítím kovovou chuť v puse. A když vyplivnu tak je bohužel slina s krví jen zbarvená ne hlen. Ale v okamžiku kdy hlavu srovnám to odezní… U dr. Jsem byla asi před rokem a to teda nechcete koukala na mě jak kdybych si to vymyslela a na ORL mě ještě s prdly že po jednom incidentu hned běžím k Dr. :D pak choďte k doktorům.
Každopádně by mě zajmalo co to je protože to není vůbec příjemny. Tak budu ráda za nějakou odezvu :) pěkný den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1888
30.7.20 11:54

A zuby máš v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
30.7.20 12:01

@Bibiena nevím, něco jako reflux, chtělo by to asi spíš než ORL jít na gastrofibro - tím se prohlídne jícen, třeba tam máš nějaký polyp :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.7.20 12:03
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.20 12:16

Můj syn měl krev v puse, když měl zánět dutin. To by mě vůbec nenapadlo, Orl mudr. říkala, že je to tím, že se to zadem z těch dutin dostane dozadu do krku a může jít do pusy. A druhý případ, krev v puse, to tě nechci strašit, měl jeden můj kamarád než mu zkolabovaly - úplně z ničeho nic - játra a to prý je příznak. A to by chtělo to gatro, jak píše někdo výše. ORL vyměň za nějakou lepší, já jsem zatím na blbou orl nikdy nenarazila, nopak. A to gastro ti asi napíše obvoďák, i když spousta obvoďáků má gastro jako specializaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.7.20 12:38

@Pohodovka2019 proboha to nepřežijí :D ale je pravda že Dr. Mi už o tom rikala ale to bylo skrz žaludek že jsem jeden čas měla trošku problémy. Ale když to nenaridila tak jsem to brala že to není ještě nutný :D uvidím až tam půjdu co teda řekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama