Krevní testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 13:01
Krevní testy

V 16. týdnu těhotenství mi odebrali krev na zjištění vývojových vad. Výsledek byl po několika urgencích až ve 20. týdnu - pozitivní.

Reklama

Reklama

Reakce:

Terezijka
Povídálka 24 příspěvků 17.08.02 10:57
Krevní testy

Každému v 16. týdnu odebírají krev, mně též. Jenže po týdnu mi přišlo poštou vyzvání, ať se dostavím pro výsledky. Jednalo se o trojtest - AFP,Estriol, Hcg. Hcg v pohodě. Ale alfafetoprotein příliš nízká hladina a Estriol naopak několikanásobně vyšší hladina, než by měla být. Interpretace výsledku - skrínink negativní, přesto mi byla doporučena amniocentéza. Genetičky jsem se ptala, proč ta amniocentéza,když je skrínink negativní a bylo mi odpovězeno, že počítač nevezme rozdílné údaje (dělá průměry), a tak jde spíš o skrínink atypický. Na tu amniocentézu jsem šla a zatím čekám na výsledky.

Terezijka

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 18.08.02 21:38
Krevní testy

Terezijko, držím palce, u mě to nakonec dopadlo dobře - Davídek se má dnes k světu.

mesie
Povídálka 15 příspěvků 26.08.02 18:34
Krevní testy

Testy byli v poradku,jediny problem je ten,ze Ja mam RH negativni.Mam strach o svoje malicke. :cry: :cry: :cry:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama