Těhotenské testy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 12:59
Těhotenské testy

Který test je nejlepší?

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  13.03.03 07:54
Těhotenské testy

Já si myslím, že jediná možnost je 100% potvrzení bez čekání je test z krve, který jě hotov do 24 h.

Ahoj

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 09.04.03 16:52
Těhotenské testy

Ahoj holky, stalo se Vám některé, že by Vám vyšel pozitivní test z moče a z krve negativní? A jak to u Vás dopadlo? Petra

Anonymni  10.04.03 10:11
Těhotenské testy

Ano, mi se stalo měsíc před otěhotněním, že jsem měla dokonce tři testy po sobě pozitivní a až čtvrtý negativní. Těhotná jsem nebyla. Slyšela jsem něco o tom, že to mohla způsobit cysta, ale může to být jen pověra. Zkrátka měla jsem tři testy falešně pozitivní.

Aneka

Cocker
Nováček 8 příspěvků 10.04.03 12:44
Těhotenské testy

Ahoj Petro,

mne se to stalo presne obracene. Test z moci negativni a z krve 100% pozitivni, coz se potvrdilo i naslednym ultrazvukem. Nyni jsem 6+2

Preji hodne stesticka a zdravicka

Erika

Anonymni  15.04.03 09:57
Těhotenské testy

Ahoj holky!

Na testech je psané,že jsou spolehlivé na 99%,ale já sama jsem vloni zjistila,že to tak úplně není.

Baby test byl negativní,ale já byla těhotná.Možná je to tím,že máš posunutou ovulaci jako já a jsi těhotná teprve krátce,takže hladina HCG hormonu v moči je ještě moc nízká,a tudíž je baby test negativní.Opravdu polehlivě se to dá zjistit z krve,nebo podle UZ.

Anonymni  15.04.03 11:48
Těhotenské testy

Ahojky, mě vyšel jeden test pozitivní a jeden negativní - jsem v 7. týdnu. Kamarádce vyšel jeden pozitivně, tři negativně a těhotná není. Rozhodně tedy není pravda, že jsou spolehlivé na 99% a v termínech, které se uvádějí na letácích. Míla

Mysa01
Nováček 7 příspěvků 30.04.03 14:04
Těhotenské testy

Já jsem si koupila ten nejlevnější (27 Kč), ukázal 1 proužek červeně a 2. tence růžově, tak jsem šla na gynekologii, kde ultrazvuk nic neukázal, ale krev těhotenství potvrdila. Doktorka mi řekla, že většinou, když je test pozitivní, tak se nemýlí. U mě se tedy nespletl. Míša

Anonymni  30.04.03 14:26
Těhotenské testy

Ahoj, mě vyšly ve 3. den vynechání MS 4 testy pozitivní a druhý den další 2 pozitivní, věřím hlavně testu ClearBlue - je sice drahý, ale všem co znám ukázal vždy správný výsledek.U lev­nějších testů byla čárka hrozně slaboučká, ale i to už něco znamená.

Ahoj Míša

Primova
Nováček 8 příspěvků 01.05.03 09:24
Těhotenské testy

Ahoj holky, dneska mám 48.den od poslední MS a test mi vyšel negativní:-(( - máte s tím nějaká podobnou zkušenost?

Anonymni  07.05.03 08:47
Těhotenské testy

Ahoj. Jsem z toho taky trochu zmatená, protože menstruaci jsem nedostala, teď mám 32 den a 2 testy negativní. Není příliš brzy?

KARIN

Anonymni  21.05.03 09:32
Těhotenské testy

Při mém prvním těhotenství mi ještě po dvou týdnech od vynechání MS vyšel test negativně, o týden později už byl pozitivní. Teď mám do termínu MS ještě dva dny a tak s testem ještě počkám, ale příznaky jsou určitě individuální. Já cítím bolesti v podbříšku, mám citlivá prsa a od žaludku je mi po celý den nevolno. Při prvním těhotenství jsem zvracela, nemohla cítit různé pachy a vůně, teď zatím nic, takže si s těhotenstvím nejsem jistá. Asi budu muset čekat, jako vy ostatní … :o( Snad se ta druhá čárka ukáže.. :o)

Anonymni  24.06.03 09:46
Těhotenské testy

Ja jsem si sama na sobě vyskoušela testy všech kategorií ajediný který mohu doporučit je Clear Blue 185kč ten mi ukázál první den vynechané menstruace slabší čárku ale ostatní lacinější testy byly negativní.4 po vynechání clear blue již ukázal velmi tmavou a silnou čaru a lacinější testy tak slabounce ružovou že jsem ji hledala pod lampou a ješte k tomu se objevila až po 15 minutách.

snažení zdar TEREZA

Anonymni  24.06.03 17:33
Těhotenské testy

také jsem to už 9 den nedostala.ale testy jsou stále negativní.Bojím se,že na dovolené to dostanu,ale věřím,že ne

Anonymni  24.06.03 21:12
Těhotenské testy

Ahoj Holky!!

Ja jsem si delala prvni test pet dni od vynechane menstruace.Test byl pozitivni y kdyz druha carka byla slabounka.Druhy den na to jsem test opakovala a opet pozitivni.Dopo­rucuji pouzivat testy drazsi,myslim,ze jsou kvalitnejsi.

Momentalne jsem v 8 tydnu tehotenstvi,citim se bezvadne,bez nevolnosti,akorat obcas dost unavena.

Preji vsem nastavajicim maminkam hodne stesticka a zdravicka.

A cekatelkam vydrz,urcite se jeden den objevi druha carka:-)))

Pa.pa

Petra:-))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama