Křivé nastřelení náušnic

PeBe24
9.6.15 16:28

Křivé nastřelení náušnic

Ahoj maminky, stalo se nektere ze vasim holcickam dr. nastrelila kazdou nausnicku jinak? dnes jsem byla s dvou a půl mesicni dcerkou a ma jednu o kousek dal nez druhou. Ja vim, ze to neni katastrofa, ale jde to dost videt a kdyz uz si vytrpela a dr.to jeste tak zdrbe, tak to dost nastve… Da se s tim neco delat? nechat prestrelit?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1531
9.6.15 16:35

Taky ma mala nastrelnou jednu pekne a druhou hodne dole, je to videt ze je to krive ale rikam si ze na prvni pohled to neni twk hrozne, ze to nikdo zkoumat nabude, rozhodne bycj ji to nenechala nastrelit znova. Teda uz bych nikdy holcicce nedala nastrelit nausnice.nase dalsi holcicka nausnice mit nebude.jsem se rozhodla hnwd po tehle prvni zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
9.6.15 16:35

Mám taky každou dírku jinak (a to o dost) a nikdo si toho nikdy nevšiml. ;)
Ono hlavně není ani jistota, že i když se náušničky nastřelí stejně, tak nakonec stejně i budou. Přece jen ouška ještě porostou a nic na těla není symetrické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
9.6.15 16:39

@malinika Takze vykaslat se na to a nechat to tak jo?

• Citovat
  • Upravit
5730
9.6.15 16:41

@PeBe24 Já bych to nechala…taky s tím žiju a nijak mě to neomezuje. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
9.6.15 16:49

@PeBe24 naše to ma trochu sejdrem, ale fakt malinko a je to ok a neřeším. Ale kamarádky dcera to mela fakt spatne. Ona tu jednu nausnici sundala a dirka zarostla a za dva měsíce šly zas. Bylo prej brány jako reklamace, tak to pak bylo zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
9.6.15 17:02

To já bych to zase přestřelila. Nastřelovaly jsme onekdy, žádná krev, žádný křik, tak proč se celý život dívat na každou naušnici jinak? Má to tak mamka a celý život řeší, že ji většina naušnic nesedí. Dr. mi řekla, že pokud se mi nějaká nebude zdát, tak ji mám vytáhnout, v této fázi ta dírka rychle zaroste a přestřelí se to. Takže pokud ti to vadí, není nic snadnějšího ;) A bere se to jako reklamace, takže zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47683
9.6.15 17:05

@PeBe24 záleží jak moc je to vidět :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9158
9.6.15 17:23

Já bych asi tu jednu vyndala a nechala zarůst, teď se to zahojí dokonale a za pár měsíců nechat předělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9158
9.6.15 17:25

A navíc pokud je ta dírka hodně dole, tak je pak to ouško nachylnější na to, že se náušnicí vytahuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
9.6.15 17:28

Malá byla na nastřelení minulý týden a paní říkala, že kdyby nám to přišlo křivý vyndat a do dvou tejdnú to ještě zaroste bez problémů…a pak znova a lépe… ale jde o to, jak rozdílněvelký má ouška a jestli je to moc vidět, pokud to nenímoc výrazný asi bych to nechala být…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
9.6.15 17:36

Nasi male nasrelili nausnicky spatne. Jednu hodne nizko, bylo to moc videt a delalo by to problemy. Byla jsem z toho hodne spatna, mala u nastreleni strasne plakala. Nezbyvalo nez nechat dirku zarust a prijit znovu. To uz bylo zdarma, prisli jsme s namalovanou teckou kam nastrelit a uz se to povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama