Náušničky a přítel

8.6.15 22:15

Náušničky a přítel

Ahoj :)
Dneska jsem se nějak zamyslela nad tím, že bych dala naší dcerce propíchnout ouška, ale přítel mi řekl že si to v žádném případě nepřeje… Co myslíte, udělali by jste to holčičkám a udělali by jste to příteli za zády?
A mimochodem jaký máte názor na naušničku u chlapečků popř. u manžela??? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4621
8.6.15 22:17

U chlapečků ani manželů ne :-D
A ne, neudělala bych to manželovi za zády, tobě by se to líbilo, kdyby to bylo naopak? Ty bys je nechtěla a on jí je nechal tajně píchnout? :zed:
(moje dcera náušnice nemá a dostane je, teprve až si o ně sama řekne, takže můj názor je tímto zkreslený)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
8.6.15 22:20

Naše malá náušničky taky nemá. Přítel chtěl aby se mohla sama rozhodnout později. Já to neřešila, nastřelit se dají náušničky i později je to otázka dvou minut.

Za zády bych mu to tedy rozhodně nedělala 8o 8o 8o Jaké by bylo Tobě, kdyby jsi nechtěla aby malá měla náušničky, přítel by jí hlídal a domů jí přivedl s náušničkami.

Jste přeci rodiče oba a hold když jeden něco nechce, musí to druhý respektovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
8.6.15 22:21

Ne, za zády manžela bych to neudělala. Připadá mi to jako solidní podraz, rodiče jste oba. Synovi bych náušnice nedala, na piersingy má do puberty času dost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
8.6.15 22:31

Jedno ucho nech bez nausnice a druhe nech nastrelit :mrgreen:. Ne, chlapovi za zadama bych usi nepichala. Dceri jsem je nechala pichnout a stejne je nema, bo ji zacaly hnisat usi(uz kdyz byly dirky zhojene :nevim: ).

Příspěvek upraven 08.06.15 v 22:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
8.6.15 22:31

.

Příspěvek upraven 08.06.15 v 22:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6549
8.6.15 22:33

Nenarozenému synovi hodlá hned udělat obřízku a dceři odmítá propíchnout uši pro náušničky? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
8.6.15 22:35

@IvaB taky mě to zaujalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6549
8.6.15 22:37

@geilens
Tady ani tam se nebudu nějak víc „citově angažovat“, neb mi to smrdí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14974
8.6.15 22:39

Pokud je to pro přítele opravdu zásadní, tak bych to nedělala. Pokud to vnímá tak, že je mu to jedno, ale byl by radši, kdyby ne, tak bych dala na svou hlavu :-)

osobně náušnice vnímám jako něco, co patří automaticky k naší kultuře. A neznám teda jedinou ženu, která by si stěžovala, že má naušnice, za to znám několik, co jsou nešťastné z toho, že dírky nemají a nastřelení se bojí.

Mně zarostly dírky, takže jsem si nechávala nastřelit společně s dcerou a vůbec to nebolí :nevim: malá se vztekala jen když jsme jí drželi hlavu, jak jsme ji pustili, vůbec nevěděla, že se jí něco dělo, pak tam byla větši holčička a ta už z toho byla stresovaná před, při i po zákroku. Jsem ráda, že jsme je nastřelili hned miminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
8.6.15 22:43

Proč nechce, aby měla náušničky? Vždyť je to běžné, nic nenormálního..
U chlapů se mi to nelíbí a u chlapečků mi to přijde doslova hnusné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
8.6.15 22:47

Dcera dostala naušničky po 1. Hexe v cca 3 měsících.

Za mě: nedělat za zády, ale ukecat ho.

Nechápu dotaz na náušnice u chlapců a chlapů. Ten tvůj ji nosí?

Příspěvek upraven 08.06.15 v 22:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14974

Jinak u chlapů se mi to nelíbí, ale je to jejich ucho.

U chlapečků bych to zakázala, jednou tu byla diskuze matky, co chtěla nastřelit klukovi obě uši, o takových matkách si myslím, že nemají duševní zdraví v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28272
@LadyTommy píše:
Pokud je to pro přítele opravdu zásadní, tak bych to nedělala. Pokud to vnímá tak, že je mu to jedno, ale byl by radši, kdyby ne, tak bych dala na svou hlavu :-)

osobně náušnice vnímám jako něco, co patří automaticky k naší kultuře. A neznám teda jedinou ženu, která by si stěžovala, že má naušnice, za to znám několik, co jsou nešťastné z toho, že dírky nemají a nastřelení se bojí.

Mně zarostly dírky, takže jsem si nechávala nastřelit společně s dcerou a vůbec to nebolí :nevim: malá se vztekala jen když jsme jí drželi hlavu, jak jsme ji pustili, vůbec nevěděla, že se jí něco dělo, pak tam byla větši holčička a ta už z toho byla stresovaná před, při i po zákroku. Jsem ráda, že jsme je nastřelili hned miminku.

Tak třeba já náušnice nenosím vůbec. Jako malá jsem je doslova nenáviděla, cca v páté třídě jsem je odložila navždy. Kdybych měla dceru, tak bych rozhodnutí nechala na ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
8.6.15 22:54

@jananovakova Kolik těch dětí máš? Ta holčička je už narozená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama