Chce jen kočár

168
8.6.15 15:06

chce jen kočár

Dobrý den maminky, prosím o radu či zkušenosti. Můj6ti týdenní syn objevil před týdnem kouzlo kočáru a chce být jen tam. Naštěstí je léto a v podstatě to nevadí, ale on tam 90% času spinká a tím mi to omezuje prostor k tomu dávat ho na bříško a ukazovat mu hračky. Mám strach aby nezaostal ve vývoji. A navíc já žárlím na ten kočár. Chtěla bych ho taky chovat a mazlit se s ním jindy než pouze u kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6061
8.6.15 15:09

@beerunda Na bříško ho můžeš dát i v kočáru a na hračky má myslím času dost. Neboj, ještě si ho užiješ. To máš kočár doma, že je tam 90% času? No buď ráda, že spinká a nehuláká a nemusíš ho 24 hodin chovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
8.6.15 15:12

Na bříško stačí dávat zatím při přebalování na chvilku. Na hračky je čas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18629
8.6.15 15:13

@beerunda Synovi jsou dva a nechová se a nemazlí doteď. Dítě není o tom, co chceš ty.
Jak, že zaostane ve vývoji? Protože spí v kočáře? Tak když bdí, tak ho dej na deku. S postupujícími týdny už stejně tolik spát nebude, takže budeš mít času habakuk, dávat ho jinam, než do kočáru. Zvlášť, až přijde na to, že v kočáře prd vidí a na zemi je spousta věcí ke zkoumání.
Jiank přijeď k nám, dceru si můžeš tahat na rukách do alelůja… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
8.6.15 15:14

@natyber Kočár mám venku. Myslím 90% času ze dne. Ráno vstává v 6 a v 7 už musím na procházku a je venku do koupání domu ho dostanu jen na chvilku. JInka jsme na procházce nebo na zahradě a vozíme. Jenže on se napapá chvilku vydrží v klidu a pak spustí pláč tka ho zkouším zabavit což jěště nikdy nezabralo tak jdu do kočáru a on je v klidu a za chvilku tam usne a spí tam do dalšího kojení. Když ho chci před kojením dát na břicho tak to moc pláče protože má hlad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18629
8.6.15 15:16

@beerunda Budeš mít asi kočárové dítě. Jen se připrav i na možný scénář, že Ti nebude chtít spát jinde, než v kočáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
8.6.15 15:19

@Svistice Tak už to je. Spí výhradně v kočáře. A to tam napřed nechtěl být. Třeba za 14 dní už nebude tolik spinkat a já ho budu moc dávat na bříško teda i v tom kočáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
8.6.15 15:26

@beerunda dávej ho při tom přebalování. Aapon na chvíli. I to se počítá. Nemusí ležet na břiše 5minut, stačí minuta, dvě. To zvládne i s tím řevem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama