Křivý zub

166
26.4.16 01:45

Křivý zub

Ahoj lidi. Nemáte někdo zkušenost neboli radu? Mám vpředu křivý zub. Díky mému strachu ze zubaře, kdy jsem zanedbávala dost dlouho dobu vedle díru v zubu díky čemu se mi tak skřivil zub vedle. Dnes jsem zubaře navštívila a hodlám v tom pokračovat, bude mi muset nejdříve opravit zub vedle, dát bílou plombu a proto by mě zajímalo jak se dá řešit to skřivení zubu.
Viz fotka. Zajímalo by mě, na co se připravit. Jedno vím zcela jistě, že rovnátka nechci. Díky moc předem za každou vaší zkušenost
:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Verun83
26.4.16 05:49

Ja se obavam, ze bez rovnatek to nepujde. Jak jinak bys chtela narovnat krive zuby

• Citovat
  • Nahlásit
15338
26.4.16 06:10

Jedine rovnatka. A mimochodem, ty jako myslis, ze se ti zu zkrivil kvuli kazu na vedlejsim? To ti rekl lekar? To je absolutni nesmysl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
26.4.16 06:46

Mám fixní rovnátka už několik měsíců a jen ten první týden to bylo nepříjemné. Vůbec to nebolí a není to skoro vidět. Dnešní rovnátka se už nedělají kovová, ale plastová, i drátky se dělají i bílé.

Jinak se nezlob, ale proč je nechceš? Jinak to narovnat přeci nejde. A jak vidím, máš křivé oba dva přední zuby a vedle nich už žádné místo. To bude chtít radikálnější rovnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
26.4.16 06:58

Je mi témeř 29 a fixni rovnatka mam třetí rok, neni to nic hrozného..mela jsem jedničky vytocene stejne tak, bez rovnatek to nepujde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
26.4.16 08:01
@nozu píše:
Jedine rovnatka. A mimochodem, ty jako myslis, ze se ti zu zkrivil kvuli kazu na vedlejsim? To ti rekl lekar? To je absolutni nesmysl…

to mi prijde taky blbina. ja jsem kdysi jeden zub tak dlouho ignorovala az byl tak zkazeny, ze se v podstate rozpadnul ( :zed: ), ale zuby vedle to neovlivnilo ani za mak. pokriveni zubu v dospelosti bych videla spis jako vysledek rustu moudraku.
mi moudraky uspesne zkrivily spodni zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
26.4.16 08:12
@Ali-Ali píše:
pokriveni zubu v dospelosti bych videla spis jako vysledek rustu moudraku.
mi moudraky uspesne zkrivily spodni zuby.
:hug: Nejsi sama.
A to se přitom rovnátka dávají dneska dětem v 15. A co tak po okolí vím, tak moudrákypráci (a peníze hlavně) zase zmaří.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
26.4.16 08:18

Jj jak píšou holky, narostly mi 4 moudraky naráz a bylo to..malo mista, zuby se začaly stacet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
26.4.16 08:20

To máte pravdu, rovnátka až v dospělosti není žádná ostuda, ale dává to smysl. Mně se moudráky taky vyklubaly až tak klem pětadvaceti, možná i později, a taky mi stočily pár zubů. Teď mám rovnátka a těším se, až budu mít zase krásný úsměv. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19566
26.4.16 09:00

Mě taky takhle zkřivily zuby moudráky :roll: na to jedině rovnátka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
26.4.16 11:31
@nozu píše:

To mi neřekl lékař, to si myslím já. Protože ten zub jsem cca před rokem ještě měla rovný, jo zuby moudrosti mám, někde ještě prej rostou, ale včera mi jeden nahoře vpravo vytáhnul. Ten přední jsem se zubařem zatím nediskutovala. Jen jsem se zmínila, co s takovým křivým zubem, myslím že navrhl fazety, jestli jsem se nepřeslechla, ale řekl že se pak domluvíme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
26.4.16 11:34

Jo a ještě jsem zapomněla dodat, že v tom křivém zubu mám v rohu kaz. Který bude muset odstranit, tak jestli to pak zbrousí, nebo tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
26.4.16 13:19

Kaz ti zub nezkrivy, zub se krivy tlakem ostatnich zubu, tzn. Osmicky ti rostou, tak to mas od nich

• Citovat
  • Nahlásit
2841
26.4.16 16:29

Tak krive zuby se nemusi rovnat jen rovnatkama, moje kamaradka ma 35 let, nechtela nosit rovnatka v tomhle veku, tak zubar ji zakryl vady pomoci faset, bezne se to dela, nemusi byt vzdy rovnatka. Nicmene nevim, zda by to slo v tvem pripade, zakladatelko. Prijde mi, ze to mas hodne zkrivene na fasety, ale nevim, nejsem zubar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
19.10.21 21:02

Má nikdo zkušenost, že se mi po osmičkach zkrivili zuby a bude to chtít rovnatka nebo ne

Posílám rengen mich zubů díky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat