Kručení v břiše

409
28.2.12 10:37

kručení v břiše

Ahojte, měla bych na Vás otázku, zda máte podobné zkušenosti… Jsem v 6tt, sotva něco sním, za půl hodinky mám pocit prázdného žaludku.Ne že bych měla hlad, ale tak nějak pocit, že mám prázdnej žaludek. Tak např. Ráno, jsem posnídala müsli s mlékem a čaj, za hodinu, když jsem dorazila do práce jsem snědla půlku (velké) bagety s Gervais, šunkou a sýrem, za necelou hoďku už jsem dlabala 250g cherry rajčat a za půl hoďky zas pomeranč… ted jdu na oběd :-D Už mám zas prázdno :-( Snažím se ty moje „hlady“ vyplňpvat zravějc, kdybych do sebe házela Margotky, Kogily, tatrank, atd, asi by to nedopadlo dobře :-D Myslíte že si minimimi bere tolik energie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
28.2.12 10:41

To je typický vlčí hlad v těhotenství, většinou je to jen v těch prvních týdnech. Určitě mimino nepotřebuje zdvojnásobit příjem energie, spíš si dělá zásoby do budoucna. Ale jak říkám, většinou to přejde. Ten první trimestr je vždykcy takový náročnější, hlad, únava, případně nevolnosti a tisíc dalších drobných neduhů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
parketka
28.2.12 10:42

Myslim, že to je normální těhotenská žravost :lol: Mě se pak dělalo i špatně, když jsem nejedla a navíc jsem teda měla šílený chutě na ještě šílenější kombinace. Teď posledních pár dní pozoruju, že už je to lepší jsem v 11.tt

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.12 11:31

Zrovna jsem na tom od víkendu úplně stejně :lol: Včera jsem povečeřela kolem půl osmé brambory s masem a dušenou mrkví, fakt toho bylo dost a po deváté mě bolel žaludek hlady :roll: :nevim: aspoň že zatím můžu všechno, ale to taky přijde :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
409
28.2.12 11:51

říkám si, že když do sebe takhle láduju ovoce a zeleninu, tak to není tak strašný, ale trochu jsem se bála, aby se pocit hladu nestupňovaly :-D Jinak s těma chutěma to mám takový ošemetný… třeba mám chuť na zapečený rohlík se šunkou a se sýrem a když si ho připravím a rozpeču, tak už na něj chuť nemám a dám ho manželovi, nebo bych si dala tuňákovej salát s kukuřicí. těším se na něj, jak si ho za hodinku dám a když hodinka uběhne, tak ho odstrčím na později… na jednu stranu bych něco zdlábla, ale na druhou stranu je mi zle z pomyšlení na jídlo… do toho tenhle „vlčí hlad“… si připadám jak mimozemšťan :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
28.2.12 12:07

Siisule: mám to úplně stejně jako ty, večer jsem 2× večeřela guláš a v noci mě budil chlap ať jdu něco sníst, že mi šíleně kručí v břiše a že nemůže spát :lol: naštěstí v noci hlad nemám ale přes den co 2 hodiny musím jíst, nejsou to chutě, prostě hlad…šílené :) dnes jsem se vážila, myslela si, že už mám tak 3 kila nahoře a držím se pořád na stejné váze a to jsem před těhu držela hodně přísnou dietu a teď zbodnu co se dá a nic není vidět, vůbec to nechápu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2979
28.2.12 12:10

Ahojky, myslím, že je to ok. Já jsem jedla snad co 2h je to hrozný hlad, ale nějak jsem se nepřejídala…
Ale do teď nosím u sebe třeba malou müsli tyčinku, ještě teď mě hlad přepadne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2979
28.2.12 12:12

a jen dodávám zhubla jsem 2kg a jedla jsem i v noci, budilo mě to ze spaní je dobré si dávat třeba sušenky k posteli a když se vzbudíš a máš hlad tak jednu sníst…
jinak teď jsem na začátku 14tt a je to už lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.12 12:15

Přesně takhle jsem to měla v posledním těhu a čekám kdy to přijde, řekla bych že nejpozději za dva týdny, jsem teď teprve 5+1tt. Taky se to snažím řešit hodně zeleninou a ovocem. Tenkát jsem jedla vlastně nepřetržitě, jak jsem přestala tak mi bylo hned špatně.

Siisule píše: říkám si, že když do sebe takhle láduju ovoce a zeleninu, tak to není tak strašný, ale trochu jsem se bála, aby se pocit hladu nestupňovaly :-D Jinak s těma chutěma to mám takový ošemetný… třeba mám chuť na zapečený rohlík se šunkou a se sýrem a když si ho připravím a rozpeču, tak už na něj chuť nemám a dám ho manželovi, nebo bych si dala tuňákovej salát s kukuřicí. těším se na něj, jak si ho za hodinku dám a když hodinka uběhne, tak ho odstrčím na později… na jednu stranu bych něco zdlábla, ale na druhou stranu je mi zle z pomyšlení na jídlo… do toho tenhle „vlčí hlad“… si připadám jak mimozemšťan :-D
  • Citovat
  • Nahlásit
409
28.2.12 12:37
Anonymní píše:
Přesně takhle jsem to měla v posledním těhu a čekám kdy to přijde, řekla bych že nejpozději za dva týdny, jsem teď teprve 5+1tt. Taky se to snažím řešit hodně zeleninou a ovocem. Tenkát jsem jedla vlastně nepřetržitě, jak jsem přestala tak mi bylo hned špatně.
Siisule píše: říkám si, že když do sebe takhle láduju ovoce a zeleninu, tak to není tak strašný, ale trochu jsem se bála, aby se pocit hladu nestupňovaly :-D Jinak s těma chutěma to mám takový ošemetný… třeba mám chuť na zapečený rohlík se šunkou a se sýrem a když si ho připravím a rozpeču, tak už na něj chuť nemám a dám ho manželovi, nebo bych si dala tuňákovej salát s kukuřicí. těším se na něj, jak si ho za hodinku dám a když hodinka uběhne, tak ho odstrčím na později… na jednu stranu bych něco zdlábla, ale na druhou stranu je mi zle z pomyšlení na jídlo… do toho tenhle „vlčí hlad“… si připadám jak mimozemšťan :-D

no jasně, když se nenajím ,tak je mi špatně, jenže když už je mi zle, tak na jídlo nemám ani pomyšlení a když už se přemůžu a něco do sebe hodím, tak si uvědomím, že mi to jídlo vlastně pomohlo a že je mi líp :-D je to šílenej potravinovej kolotoč :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
14.10.15 16:42

Holky jsem ve 29tt a taky mi pořád kruci v bříšku i po jídle. To je taky normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
14.10.15 17:11

@tresnickalll je to normální, všechny orgány mate posunute a tak to trávení jídla jde hold slyšet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat