Kruh a kalhotky do vody

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jirma.i
Povídálka 30 příspěvků 07.03.19 10:00
Kruh a kalhotky do vody

Ahojky maminky poradíte kruh a kalhotky do bazénu? Bude nám rok. Děkuji :)

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 07.03.19 10:13

Sla jsem do Decathlonu, tam maj tyhle veci celorocne. Plavky sezenes pozdeji i HM, CA…

Keyllah
Extra třída :D 11385 příspěvků 07.03.19 10:56
@jirma.i píše:
Ahojky maminky poradíte kruh a kalhotky do bazénu? Bude nám rok. Děkuji :)

plavky pro ročáka? ještě bych asi raději volila ty koupací pleny do vody, ty přece jenom něco udrží, ale kalhotky/plavky už nic moc.....

jirma.i
Povídálka 30 příspěvků 07.03.19 11:08

No já myslím ty koupací kalhotky :)

Keyllah
Extra třída :D 11385 příspěvků 07.03.19 11:13
@jirma.i píše:
No já myslím ty koupací kalhotky :)
:mrgreen: i těch bude povícero ;) myslíš koupací pleny nebo už klasické dětské plavky, třeba takové ty lepší držící kraťasovité neoprénky? se přiznám, že koupací kalhotky nevím jestli jsou plavky, kalhotky či co :think:
jirma.i
Povídálka 30 příspěvků 07.03.19 11:16

No já tomu moc nerozumím, ale byly jsme v bazénu a rám se kupovali takové jednorázové deti tam měli, ale takové jinaci které se daji vyprat kdyby náhodou omlouvám se nevim jak se to jmenuje :(

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 07.03.19 11:18

@jirma.i tak to najdi podle obrazku na googlu, takto nikdo nevi co myslis. ;)

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 07.03.19 11:21

a do kruhu bych teda urcite nesla, to je strasne nebezbecny… libi se mi toto nebo pak pas s rukavky..... ale jak myslis :mavam:

Kajak18
Kecalka 388 příspěvků 07.03.19 11:25

Malá nosí plavky happy nappy -nebo nějak tak se jmenují a nepustili ani když se malá pokakala. Za mě jsou lepší než jednorázové plavací plenky, jednak co se peněz týče ( pokud chodíš pravidelně), tak jim i víc věřím, co se týká toho udržení.

eumedon
Extra třída :D 14500 příspěvků 07.03.19 11:26
@jirma.i píše:
Ahojky maminky poradíte kruh a kalhotky do bazénu? Bude nám rok. Děkuji :)
Nejsem maminka, ale tatínek a nedávali jsme žádný kruh, ale rukávky. Je to bezpečnější (z rukávků nevypadne ani se neobrátí hlavou dolů) a neomezuje to pohyb rukama.
@debra.morgan píše:
a do kruhu bych teda urcite nesla, to je strasne nebezbecny… libi se mi toto nebo pak pas s rukavky..... ale jak myslis :mavam:
:pankac: Souhlas.
A plenkové kalhotky.
ugluk
Hvězda diskuse 45764 příspěvků 07.03.19 11:32

„pratelných“ plavek jsou zjednodušeně tři typy. Buď klasika dětské plavky bez ničeho, ty bych ročnímu nedávala. Nebo takové natahovací neoprenové. Nebo speciální kojenecké plavky, které jsou natolik těsnící, že udrží případné kakání uvnitř (čůrání projde vším, vč. jednorázových plavacích plen, s tím se počítá, podstatné je to kakání). Plus jsou rozepínací na boku jako pleny, takže když už se dítko pokaká, nemusí se mu to všecko rvát dolů ke kolínkům (jako ten natahovací neopren). Něco takového:
 https://www.bamboolik.cz/…y-vel-m.html

Kruh bych nepořizovala, i o dost starší dítě se mi v tom dokázalo před očima otočit hlavou dolů nebo propadnout. Ale jsou různé pásu nadlehčovací.

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 276 inzerátů 07.03.19 11:35

stačí plenkové kalhotky do vody, kruh se dneska nosí max. na koupaliště, děti mají rukávky, nebo speciální pásy s pěnovou hmotou kolem pasu, nudle apod. Roční bych klidně opatřila jen plenkou, stejně by nemělo být chvíli bez dozoru.

jirma.i
Povídálka 30 příspěvků 07.03.19 12:08

Nehodlám ji nechat bez dozoru, ale chce plavat sama tak se ptám sčím máte zkušenosti :) Super podívám se na ty pásy děkuji

jirma.i
Povídálka 30 příspěvků 07.03.19 12:09

@ugluk super děkuji

Váš příspěvek
Reklama