Reklama

Krvácející hemoroidy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 16.07.11 19:37
krvácející hemoroidy

ahoj, měla jsem s tím problémy už v těhotenství, občas na papíře trocha krve, teď po porodu děsný, snažím se netlačit, stolici mám normální, no a přesto po použití wc mám krev i v záchodě, začalo to včera.měl jste s tím někdo takový problém a zaléčil to doma sám- mažu dubovým gelem a beru detralex.po jaký době se vám to zlepšilo, že už krev netekla??? je mě jasný, že s tím budu mít problémy už pořád, ale kdyby to alespon nekrvácelo :cry:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 16.07.11 19:59

take mam po porodu problemy,pri stolici mi tece krev a dost to boli. tak nejak porad cekam, jestli se to zlepsi :-? no o trochu asi jo :nevim:
budu to muset zacit resit

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 16.07.11 20:05

Taky jsem je měla po porodu krvácející a spravilo se to samo za pár týdnů. Řekla bych, že je důležitý mít stolici pravidelnou, tzn. jíst vlákninu, sušené švestky a podobně. Mi třeba na to pomáhá Activia. Problémy mám sice doteď, ale nekrvácely už několik let. Při zhoršení jím právě ty švestky a Activii, mažu Dobexil H a ještě používám čípky Faktu (je i mast).

simina74
Stálice 87 příspěvků 16.07.11 20:22

Také s tím mám problémy od porodu a to je už více než rok.Vždy mi na nějakou dobu pomůže mast Dobexil H,v kombinaci s tobolkama Glyvenol.

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 16.07.11 20:26

holky a je to na predpis nebo ne?

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 16.07.11 20:28

Mast není, ty čípky nevím, ale nemyslím si.

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 16.07.11 20:29

Zkusila jsem www.lekarna.cz a tam je normálně mají ke koupi, tak to asi půjde bez předpisu.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 16.07.11 20:31

je to hrozná podívaná do toho záchodu až mě je vždy do breku :-(

simina74
Stálice 87 příspěvků 16.07.11 20:33

No můj známý doktor mi ten Glyvenol a předtím i čípky Faktu napsal na předpis,ale netuším,jestli mi to napsal proto,abych moc neplatila nebo proto,že to na předpis být musí :think:

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24786 příspěvků 16.07.11 20:37

Ahoj,
Faktu čípky jsou volně prodejné a po porodu to byl pro mě zázrak :-D Stačilo dvakrát použít a bylo to dobrý :dance:

MartinaG
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 16.07.11 21:27

Ahoj, taky jsem to měla po porodu a hodně, hrozila jsem se doby kdy půjdu na záchod jak mě to bolelo a krve v záchodě taky hodně. :cert: Mazala jsem mastí faktu a jedla více vlákniny. Pak to zmizlo skoro ze dne na den, přeji ať je to brzy pryč.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 17.07.11 09:01

děkuji za reakce, celkem mě uklidnilo, že nejsem jediná komu se to tak rozjelo a ještě to krvácelo, zítra koupím mast faktu.ted budu nechutná, ale nevím jestli jsou to hemeroidy vnitřní nebo vnější.koukala jsem na ten zadek a nepřišlo mě že by tam něco bylo, tak jsem lehce zatlačila a kolem konečníku se objevilo několik namodralých míst jak modřinky a lehce to zduřelo a je vidět že tam jsou i prasklinky-z nich to asi krvácí.tak to budou asi hemeroidy vnější že jo???

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 17.07.11 09:32

Já nevím podle čeho se to pozná, ale bude to celkem fuk. Ty namodralé místa jsou právě ty rozšířené žíly = hemoroidy (to samé jako křečáky na nohách). Pozitivně beru to, že se mi neudělaly na genitáliích, to dokáže těhotenství taky.
A třeba ten Dobexil H má aplikátor, se kterým se ta mast vpraví i dovnitř, mimo to že se maže zvenku. Mě když se to rozjede, tak mi právě ten vnitřek leze ven, nebo jak bych to popsala.
A Faktu čípky jsou doopravdy zázračné, mě je dali rovnou v porodnici. Když se to takhle léčí, opravdu to zmizí během dvou, tří dnů. V příbalovém letáku píšou, že pokud se to nezlepší do dvou týdnů, je třeba navštívit lékaře. Já si vždycky říkám, že už tam konečně zajdu a pak se na to stejně vyprdnu :oops:

Jo a mažu po každém použití WC. Nejen po stolici, protože mě to třeba zhoršuje právě sezení na záchodě, díky uvolněným svěračům. Takže pokaždé omýt a namazat. Jo a doporučuju moc nesedět, spíš být v pololeže. Gravitace taky dělá svoje.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 18.07.11 16:18

Neměla jsem to tak hrozné jako ty, ale přesto jsem to chtěla hned řešit (hned po odchodu z porodnice), páč mě to štvalo. Začalo to na konci těhu, po porodu se to zhoršilo.

V lékárně jsem „na to něco chtěla“ a magistra mi doporučila toto:
http://www.online-lekarna.cz/index.php?…
prý že je to jedna z mála věcí co kojící můžou. :think: Jsem měsíc od porodu, mazala jsem a sprchovala zadek studenou vodou a teď už jsem zcela bez problémů, mršky se zmenšily (zatáhly?), až jsem z toho překvapená, jak to rychle zmizelo… 8-o :wink:

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 18.07.11 16:26
goldenka píše: …koukala jsem na ten zadek a nepřišlo mě že by tam něco bylo, tak jsem lehce zatlačila a kolem konečníku se objevilo několik namodralých míst jak modřinky a lehce to zduřelo a je vidět že tam jsou i prasklinky-z nich to asi krvácí.tak to budou asi hemeroidy vnější že jo???

No já bych spíš řekla že vnitřní. Já právě měla venku takové jako kuličky/hrbolky a ty se tou studenou sprchou a mastí zatáhly, resp. úplně zmenšily. Ale byly prostě venku.

PetiteFillette píše: …Jo a mažu po každém použití WC. Nejen po stolici, protože mě to třeba zhoršuje právě sezení na záchodě, díky uvolněným svěračům. Takže pokaždé omýt a namazat…

Tak to rozhodně! :palec: Po každém WC sprcha spodních partií (teplá, studenou jsem si dávala jen 1× denně/večer) a máznout…

A ještě jsem hodně (několikrát denně) trénovala zatahování svěračů a hodně pila (teď už to zase flákám :roll: ).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Divačky zlynčovaly Krainovou: Schytala to za klobouk, Tomicovou i svoje bytí

Modelka Simona Krainová (45) se spolu s manželem Karlem Vágnerem vypravila na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >