Krvácení 5 dní těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 19:52
Krvácení 5 dní těhotenství

Ahoj můžete mi prosím poradit? Když 6 dní jsem měla spozdeni pozitivní test dnes jsem byla u lékaře krvácím tak středně napsal mi na to vitamíny na krvácení dělal mi ultrazvuk ale ještě tam nic nevidí jsem teprv 5 dní a dnes mě moc bolelo pod břichem a i záda a pak to přestalo. Bojím se že by to mohlo být mimodelozni těhotenství :( mohlo by se to třeba srovnat? 27.12 jdu zpátky k lékaři ale jsem nedočkavá a mám strach.. :( Kdo to měl podobný? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 18.12.18 20:06

Muze jit o zacinajici potrat,taky to muze byt hematom nebo vubec nic a vse bude ok…musite proste jen cekat na dalsi kontrolu u dr :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:19

@LeonkaLenka co je to hematom? :(

LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 18.12.18 20:41
@Anonymní píše:
@LeonkaLenka co je to hematom? :(
takova krevni srazenina,ted opravdu nic nevyresite…akorat se budete stresovat..takze se snazte byt v klidu a myslet pozitivne
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:43

@LeonkaLenka to se snažím mám moc strach toho že to bude mimodelozni to bych musela dát pryč :,( když jsem 5 dní a 27.12 mám jít k lékaři tak to už by tam něco mohl vydet nebo ještě ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:46

Doufám že nevadí že Kouřim? :?

Demi
Závislačka 4183 příspěvků 18.12.18 20:56
@Anonymní píše:
Doufám že nevadí že Kouřim? :?

8o :roll: No, cigarety teda vadí dost. Ale to určitě víš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:57

@Demi to jako fakt i když jsem jen 5 dní?? 8o

Demi
Závislačka 4183 příspěvků 18.12.18 21:01

Škodí to před těhotenstvím, během něj i po něm. Dost se o vlivu kouření (nastávajících) matek na děti píše a informovat by tě měl i doktor. Takže radím přestat s cigaretami nejlépe co nejdříve.

Astyna88
Kecalka 357 příspěvků 18.12.18 22:06
@Anonymní píše:
Ahoj můžete mi prosím poradit? Když 6 dní jsem měla spozdeni pozitivní test dnes jsem byla u lékaře krvácím tak středně napsal mi na to vitamíny na krvácení dělal mi ultrazvuk ale ještě tam nic nevidí jsem teprv 5 dní a dnes mě moc bolelo pod břichem a i záda a pak to přestalo. Bojím se že by to mohlo být mimodelozni těhotenství :( mohlo by se to třeba srovnat? 27.12 jdu zpátky k lékaři ale jsem nedočkavá a mám strach.. :( Kdo to měl podobný? :,(

Nebo tehotna nejsi vubec a jen se ti zpozdila ms. 5 dni jsem nikdy ani neresila. Doktor tam samozrejme nic neuvidi, je to jen pripadne tecka. Priroda si poradi sama.

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 18.12.18 22:11

Co si 5 dni? Nejsi 5 dni tehotna ale 5 dni mas zpozdeni dej si do tehotenske kalkulacky prvni den posledni ms a vyjede ti kolikaty tyden si tehotna ..jasne ze koureni vadi ale nikdy neni pozde lrestat takže hned to švyhni do kose a ano jde to taky jsme s tim tenkrát švihla

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 18.12.18 22:12

Jinak s tim bohuzel nic nevymyslis může to byt v poradku dost casto v prvnim trimestru se objevuje krvaceni . Musíš počkat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 22:42

Co znamená kdyz že mě vypadla sráženína?? Těhotná jsem dělala jsem si 5 testu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 22:53

Testy jsou pozitivní

LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 18.12.18 23:17
@Anonymní píše:
Co znamená kdyz že mě vypadla sráženína?? Těhotná jsem dělala jsem si 5 testu
uz bych se v tom nestourala,furt krvacis?srazenina mohl byt klidne “potrat” my do tebe vazne nevidime…a 5dni vazne nejsi,dle meho 4tyden
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >