Krvácení 5 dní po termínu menstruace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Primaanova
Povídálka 11 příspěvků 01.04.19 17:48
Krvácení 5dní po TM

Moc vás všechny zdravím. Vím že to za mě nevyřešíte, ale zajímají mě vaše názory a zkušenosti.
Od září se snažíme o mimčo, teď konečně vynechala menstruace, cítila jsem všechny pachy, měla jsem tlak v prsou, což nikdy nemívám. Tři testy byli s duchama. V neděli ráno 5.dni po termínu menstruace byla na testu už krásná čárka. V 15.h mi začala téct světlá krev, postupně tmavla, přez noc vytekla i sražená krev, což jsem nikdy neměla. Teď krvácením jako bych měla menstruaci.
Zůstala mi nějaká naděje? Pokud ne myslíte, že ovolace přijde, tak jak by měla? Mám včerejšek počítat jako první den menstruace?

Reakce:
G.a.b.c.a20
Kecalka 440 příspěvků 01.04.19 18:31

@Primaanova já myslím že to bohužel nevyšlo :-( ale jestli budeš mít ovulaci jak jsi zvyklá nevím ale myslím že se možná jen o něco málo posune. Držím palce ať to příště výjde :hug:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 01.04.19 19:12

Ahoj, můžeš zkusit test až dokrvácíš, ale pozor, může tam být ještě zbytkové hcg takže radši později..Jinak bych to brala jako ms a snažila se dál.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 17:37

Ahojky:slight_smile:
Mám na vás dotaz..
Byla jsem na kontrole u své doktorky, kde bylo vše v pořádku.
Týden nato nepřišla ms , udělala jsem si den zpoždění test ( 1 foto )
Po týdnu zpoždění (2 foto) jsem dostala menstruaci. Trochu jinou ,než obvykle. Trvala 4 dny.
Brala jsem to tak,ze se to nepovedlo. Ale pořad mi něco říkalo, ze mám zkusit po ms ještě test.. dnes jsem si ho tedy udělala (3 foto). Co si o tom myslíte ? Na gyndu jsem objednána. Ale pořad nad tím přemýšlím :zed:
Dekuji za vsechny názory.

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 02.04.19 19:32
@Anonymní píše:
Ahojky:slight_smile:
Mám na vás dotaz..
Byla jsem na kontrole u své doktorky, kde bylo vše v pořádku.
Týden nato nepřišla ms , udělala jsem si den zpoždění test ( 1 foto )
Po týdnu zpoždění (2 foto) jsem dostala menstruaci. Trochu jinou ,než obvykle. Trvala 4 dny.
Brala jsem to tak,ze se to nepovedlo. Ale pořad mi něco říkalo, ze mám zkusit po ms ještě test.. dnes jsem si ho tedy udělala (3 foto). Co si o tom myslíte ? Na gyndu jsem objednána. Ale pořad nad tím přemýšlím :zed:
Dekuji za vsechny názory.

No vypadá to že čárka dokonce sílí, tak zkus test za 2-4 dny a podle výsledku se objednej :) :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 20:19

@Michaela02993
Nooo prave ,ze sílí. Dokonce dneska digitální test ukázal + 1-2 :D
Nerozumím tomu :nevim: :D

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 02.04.19 20:28
@Anonymní píše:
@Michaela02993
Nooo prave ,ze sílí. Dokonce dneska digitální test ukázal + 1-2 :D
Nerozumím tomu :nevim: :D

Tak ono krvácení v prvním trimestru není nic neobvyklého, kamarádka měla třeba do 4 měsíce menstruaci takže ani nepostrehla že je těhotná. No uvidíš až ti to krvácení zakončí, stejně když test ukáže 1-2 tak dr ještě nebude mít nárok nic vidět :) :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 20:45

@Michaela02993
Taky jsem o tom četla , ze je to víceméně normální.
Digitální test beru pouze jako orientační. Krvácení už nemám a čárka zesílila , tak snad to bude vše ,tak jak má být :palec:
Dle mého názoru by asi čárka slabla,kdyby to odešlo s krvácením.

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 02.04.19 21:11
@Anonymní píše:
@Michaela02993
Taky jsem o tom četla , ze je to víceméně normální.
Digitální test beru pouze jako orientační. Krvácení už nemám a čárka zesílila , tak snad to bude vše ,tak jak má být :palec:
Dle mého názoru by asi čárka slabla,kdyby to odešlo s krvácením.

Tak ono kdyby to odešlo tak furt nějaké zbytkové hcg zůstává ale je pravdou že by test měl asi slabnout… No tak za 2 týdny k dr a bude jasno :) :) :)

Váš příspěvek
Reklama