Těhotenské příznaky, před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Banane18
Stálice 99 příspěvků 28.03.19 20:03
Těhotenské příznaky,před menstruací

Ahojky holky :) mám takový problém.
Už pár dní jsem náladová, taková bez energie.
Předvčírem se mi udělalo večer z ničeho nic špatně jakoby na zvracení, pak se to zlepšilo ale pořád jsem měla žaludek na vodě.
Včera a dneska stále nevolnost jako bych měla kocovinu. Pálení žáhy normálně nemívám, teď ale ano. Mám bílý hustější výtok…Bolest v podbřišku jakobych měla dostat měsíčky. Bradavky bolí lehce na dotek, udělali se mi 3 beďary okolo pusy :mrgreen:
Poslední menstruaci jsem měla od 5.3. do ca 10-11.3. Mám jí docela nepravidelně..
Teď nevím, pms jsem takhle ještě nikdy nezažila, dneska jsem si udělala jeden test ten Blue :think:…a negativní..Tak nevím co to může být :roll:
Musím brzo na Rentgen tak se bojím abych nebyla Těhu
Co myslíte? Mám ještě zítra udělat test?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pujda
Stálice 73 příspěvků 28.03.19 20:11

No a kdy byla ovulace? To je hlavní. Jestli jsi měla ms naposledy 5. 3., tak nejspíš bude na testování hodně brzy, počkej až na zpoždění a pak testuj. Já příznaky před ms měla, ale z vlastní zkušenosti taky vím, že psychika dokáže hodně a pravidelně jsem mívala snad všechny příznaky a zpoždění i přesto, že jsem těhotná nebyla. Takže se hoď do klidu, nemysli na to a po zpožděné ms si udělej test znovu.

Banane18
Stálice 99 příspěvků 28.03.19 20:15

@pujda
Ovulaci nehlídám,zatím jsme si chtěli ještě počkat až budeme mít základ na rodinu jako je dům atd..
Antikoncepci neberu nedělá mi dobře,na kondom jsem alergická takže si dáváme už 2,5 roku ,,pozor”… :oops:

blumen
Hvězda diskuse 48260 příspěvků 28.03.19 20:19

@Banane18 kdy mas jit na ten rentgen? Otestovala bych az ten den rano. A rentgen se da posunout, az bys dostala MS, ne? Stejne by Te nezrentgenovali, kdyz to nemuzes vyloucit s jistotou.

Banane18
Stálice 99 příspěvků 28.03.19 20:23

@blumen Úplně nejlíp bych měla jít zítra ale možná to půjde i v pondělí.
Možná jsem přecitlivělá ale jakmile to začalo s tou nevolností tak jsem se vybavila ostatní příznaky a teď si myslím že bych mohla byla těhotná :D mě by to nevadilo,byla bych šťastná :srdce:

Mamazkoncesveta
Kecalka 123 příspěvků 28.03.19 20:51

@Banane18 takových příznaků už jsem měla :mrgreen: a těhotná jsem nebyla, čímž nechci říct, že nejsi těhotná ;) Já si naopak myslím, vezmu-li v úvahu poslední ms a dejme tomu, že někde v půlce cyklu byla ovu, tak už by ti možná citlivější test něco ukázal. Jenomže těžko říct, když to nevíš :nevim: Jestli se bojíš rentgenu, prostě jim to tam řekni, že jsi možná těhotná. Jinak já zrovna tento měsíc byla přesvědčená, že mám klasické příznaky ms a ono ne, jsem těhotná, takže se musím přiznat, že jsem těhotenství od ms nerozeznala :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 48260 příspěvků 28.03.19 21:03

@Banane18 no dle TT tehotna nejsi, ale nevis, kdy byla ovulka. Kdybys prisla k nam, tak bys musela pockat do MS a prijit, az by bylo tehotenstvi vylouceno. Takze po MS do nasledujici ovulky. Rentgen ceho? To nepocka?

Pennya
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 28.03.19 21:17

@Banane18 Ty jsi já! :-D nebo jsi v nějakém stejném postavení měsíce narozena stejně, protože člověka s tolika stejnými věcmi jsem nezažila. :mrgreen: až na to že já to mám pravidelně.. Mě teď vyrašili tři beďary u brady, jeden na tváři a jeden v obočí!Jjsem z toho úplně jelen. A V noci z neděle na pondělí jsem myslela že hodím šavli.
Až na ty beďary jsem zažívala teda spoustu těhotenských příznaků a nakonec z toho nic nebylo, ovšem ty pupínky mě dostaly, já na ně vůbec netrpím, ani žádný stres teď nezažívám, žádná změna makeupu..nic.
Rentgen odlož, nezbývá než čekat..Na test je podle mě brzo, já ani těm testům nevěřím, že by to uměli poznat i dřív-před MS, ikdyž to některé inzerují. :think:

Banane18
Stálice 99 příspěvků 28.03.19 22:33

@Pennya
Já to s tima beďarama taky nemívám :D ale myslela jsem jako že se mi plaší hormony :D a jakmile se dostavila ta nevolnost tak jsem si říkala že je to divné :D zítra zavolám doktorovi a omluvím se teda,jistota je jistota,jenže je blbé že ani nevím kdy mám ms očekávat mám to nepravidelné
@blumen rentgen musím kvůli zlomenině nohy.Jelikož to stále bolí i po sundání sádry tak jsem měla jít na kontrolu.
Možná ale opravdu blbnu :zed:

pujda
Stálice 73 příspěvků 29.03.19 09:25

@Pennya Já měla // asi 4 dny před ms :)

@Banane18 A víš aspoñ přibližně, kdy se to mohlo stát? :D Jestli je to alespoň dva týdny, co proběhla možná oplodňující soulož, pak už bys test pozitivní mít mohla. Pořád je to ale testování před ms, a to nemusí být vůbec přesné. Ale chápu, to čekání je na palici :zed:

Any111
Kecalka 102 příspěvků 29.03.19 12:32

Ahoj, rentgen v takhle mladem těhotenství nevadí. Pokud si fakt nejsi jista, tak na to radiologa upozorni a oni ti daji bezpečnou davku záření. Jinak říka se, ze v dnešní době dostanes vic ozáření cestou v letadle nez pri malém rtg. A pokud jde navíc o nohu tak ti můžou dat na bricho vestu. Buď v klidu a otestuj znova v den kdy ma přijít ms.

Banane18
Stálice 99 příspěvků 29.03.19 13:06

@pujda
Nejsem si jistá ale vzpomínám si kdy přítel při sexu zastavil a řekl že trochu ,,odstříkl” :D šel se pak umýt ale nevím kdy to bylo..a taky to nebylo přímo do mě si myslím.Já nevím :D
Jak říkám ani nevím kdy mi vynechá Ms protože to mám na přeskáčku 8o @Any111 tak to se zeptám,já myslela že je to v jakémkoliv stádiu těhotenství nebezpečné

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 29.03.19 13:38

@Banane18 mě ve 12 týdnu těhotenství dělali rentgen ramene s klíční kostí a kyčle, jen jsem jim na rentgenu řekla že jsem těhotná a brali na to ohled ;)

Any111
Kecalka 102 příspěvků 29.03.19 14:39

kdyztak tady je o tom pekny clanek: http://www.sukupova.cz/…tehotenstvi/

bilami
Nováček 10 příspěvků 06.04.19 19:20
// čárky na těhu testu před menstruací

Holky, v půlce unora jsem prodělala samovolný potrat, utz v pořádku, takže bez revize, po 28 dnech přišla menstruace hodně silná a po 4 dnech jsem začala ob den trošku špinit, ted posl. dva dny už je to i trochu s krví. Udělala jsem si těh. test pro zajímavost a vyšel pozitivní. Ms by měla dorazit za 5 dní, měla jsem tento cyklus asi 10. den ovulaci, takže je to asi možné, že ten těhu test už reagoval…jen mě znepokojuje to špinění a ted i trošku krvácení…může to být ještě následek uhnízdování? Jsem připravená na nejhorší, že ms prostě příjde a všechno odejde…zase :-( Asi budu doufat, že to špinění je nějaká hormonální nerovnováha…k dr. jdu v pátek,dřív mě nemohla objednat, říkala, že bud ms příjde nebo ne..achjo, asi chci jen slyšet nějaká slova podpory

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama