Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den, jaká si myslíte že je pravděpodobnost těhotenství při pohlavním styku, který byl z části nechráněný, když byl 31.3. A ovu jsem měla 23.3.? Přítel si dal pozor, ale i tak toho mám plnou hlavu, predem dekujii
@klarinka087678 šance na těhotenství je skoro minimální, pokud tedy přesně víš že ovulace proběhla přesně toho 23.3
@klarinka087678 Pokud tu ovulaci víš jistě, otěhotnění je snad dokonce nemožné ![]()
Ahoj potrebovala bych poradit.
Moje MS byla 19. - 23.3.
S pritelem jsme meli sex 25.3
Od te doby mam velke bolesti v podbrisku a v kríži a bolesti hlavy. Prsa me vubec neboli.
Boli me to kazdy den pravidelne a najednou jako bych mela dostat MS. Citim se takova nafoukla.
Cekam do dalsi MS která by mela prijit 19.4.
Mohla bych byt těhotná? Test se chystam udělat, ale chtela bych vedet jestli jste to take meli tak? Prsa zatím necitim a myslím si ze sance k oplodneni byla nizka kdyz jsme to dělali hned 2 dny po skonceni MS.