Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Nikam bych nešla a počkala, ono se s tím stejně nedá nic moc dělat
V 5tt nemá cenu nikam chodit, jestli je těhotenství v pytli tak ani na ambulanci nic neudělají, jestli to bude v pohodě, tak to vydrží než bude tvoje dr ordinovat. Takhle brzo nebude vidět ani váček na utz. Chápu že jsi nervózní ale v téhle fázi se nedá nic než čekat…
@slecna_xy můžeš si do lékárny dojet pro ascorutin, ale v tomto týdnu je to buď a nebo.
@Kriss Tina já bych nejradši počkala na svoji doktorku ten týden,ale trochu mě vyděsila sestra na gyndě,volala jsem tam a řekla jí,že mám pozivní test a špiním,ona mi řekla,ať zajdu na ambulanci,že nejspíš budu potřebovat prášky na zastavení toho špinění.Ale ani se nezeptala na poslední ms,možná si myslela,že jsem dál…
@slecna_xy tak prášky si kup sama, na to se dává ascorutin a ten je volně prodejny v lékárně.
Souhlas, na ambulanci ti stejně daj leda ascorutin a doporučí klidový režim. V 5tt b nejspíš ani nebylo nic vidět v děloze. Pokud opravdu jen špiníš a není tam čerstvá krev, myslím, že to bude v pořádku.
prosimte nikam nejezdi. stejne nic nepomuze. bud doma a doufej.
Děkuji holky,dnes koupím ten ascorutin 🙂 a ohledně toho klidového režimu to znamená co?pracuju v kanceláři to je v pohodě,ale teď o víkendu vařím,peču,včera jsme byli na procházce,pojedem na nákup,nemusím jen ležet ne?cítím se dobře 🙂
@slecna_xy tak klidový režim je ze lezis, mě když ho naridili v nemocnici tak sem musela jenom ležet a max si dojít na záchod. Nesměla sem chodit, skoro ani sedět, stát u plotny nebo lítat venku bylo nemyslitelné. Ale pokud nijak závratně nekrvacis tak je to jedno, dělej jak je ti to příjemné, ale zbytečně nenamahej břicho.
Kazdej gyndar, co ma dovolenou, musi mit za sebe ze zakona nahradu… takze na webu nebo na dverich ordinace to proste bude napsany
Nikam nechod.muzes si vzit ascorutin a aspon jeste dva tydny vydrz.ted s tim nikdo nic neudela a na pohotovosti te servou nebo pozenou na revizy jako me
..
@slecna_xy Taky jsem na začátku špinila. Doktor mi jen napsal Ascorutin a Utrogestan na zavádění. Žádný klidový režim mi nenařídil. Pokud se to má udržet, tak se to udrží a pokud ne, nepomůže ani klidový režim. Teď je to opravdu buď a nebo. Kup si ten Ascorutin a pak dělej tak, jak ti to bude příjemný. Držím pěsti ať je vše v pořádku ![]()
A klidovej rezim v tomhle tydnu nema smysl..pokud teda netahas ve skladu 50kilove baliky..ted je to bud a nebo..jestli budes lezet ve 4 tydnu tak co pak..jestli je to vse o.k tak se udrzi i kdyz polezes po horach
A co by si chtěla aby v té nemocnici udělali? Nikam nechoď, je to buď a nebo