Pozitivní test, špinění a dovolená na gyndě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slecna_xy
Stálice 52 příspěvků 31.03.19 10:30
Pozitivní test, špinění a dovolená na gyndě

Ahojky holky, mám pozitivní test, který sílí. Podle poslední ms jsem teprve 4+3, nicméně 6. den špiním, ale přijde mi, že to špinění docela ustupuje, není to vůbec nějak silné. Moje gynekoložka má teď týden dovolenou. Nevím, jestli ten týden počkat nebo jít na ambulanci do nemocnice? a vzali by mě případně na ambulanci i v jiném městě než chodím na gyndu? (na gyndu jezdím do města cca 20km, ale chtěla bych tady do bližsí nemocnice).

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 31.03.19 10:31

Nikam bych nešla a počkala, ono se s tím stejně nedá nic moc dělat

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 31.03.19 10:35

V 5tt nemá cenu nikam chodit, jestli je těhotenství v pytli tak ani na ambulanci nic neudělají, jestli to bude v pohodě, tak to vydrží než bude tvoje dr ordinovat. Takhle brzo nebude vidět ani váček na utz. Chápu že jsi nervózní ale v téhle fázi se nedá nic než čekat…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23218 příspěvků 31.03.19 10:38

@slecna_xy můžeš si do lékárny dojet pro ascorutin, ale v tomto týdnu je to buď a nebo.

slecna_xy
Stálice 52 příspěvků 31.03.19 10:43

@Kriss Tina já bych nejradši počkala na svoji doktorku ten týden,ale trochu mě vyděsila sestra na gyndě,volala jsem tam a řekla jí,že mám pozivní test a špiním,ona mi řekla,ať zajdu na ambulanci,že nejspíš budu potřebovat prášky na zastavení toho špinění.Ale ani se nezeptala na poslední ms,možná si myslela,že jsem dál…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 31.03.19 10:45

@slecna_xy tak prášky si kup sama, na to se dává ascorutin a ten je volně prodejny v lékárně.

jezz1e
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 31.03.19 10:51

Souhlas, na ambulanci ti stejně daj leda ascorutin a doporučí klidový režim. V 5tt b nejspíš ani nebylo nic vidět v děloze. Pokud opravdu jen špiníš a není tam čerstvá krev, myslím, že to bude v pořádku.

debra.morgan
Echt Kelišová 7548 příspěvků 31.03.19 11:07

prosimte nikam nejezdi. stejne nic nepomuze. bud doma a doufej.

slecna_xy
Stálice 52 příspěvků 31.03.19 11:08

Děkuji holky,dnes koupím ten ascorutin :slight_smile: a ohledně toho klidového režimu to znamená co?pracuju v kanceláři to je v pohodě,ale teď o víkendu vařím,peču,včera jsme byli na procházce,pojedem na nákup,nemusím jen ležet ne?cítím se dobře :slight_smile:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 31.03.19 11:22

@slecna_xy tak klidový režim je ze lezis, mě když ho naridili v nemocnici tak sem musela jenom ležet a max si dojít na záchod. Nesměla sem chodit, skoro ani sedět, stát u plotny nebo lítat venku bylo nemyslitelné. Ale pokud nijak závratně nekrvacis tak je to jedno, dělej jak je ti to příjemné, ale zbytečně nenamahej břicho.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 31.03.19 11:28

Kazdej gyndar, co ma dovolenou, musi mit za sebe ze zakona nahradu… takze na webu nebo na dverich ordinace to proste bude napsany

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48289 příspěvků 31.03.19 11:28

Nikam nechod.muzes si vzit ascorutin a aspon jeste dva tydny vydrz.ted s tim nikdo nic neudela a na pohotovosti te servou nebo pozenou na revizy jako me :oops: ..

La-Vra
Závislačka 2524 příspěvků 31.03.19 11:29

@slecna_xy Taky jsem na začátku špinila. Doktor mi jen napsal Ascorutin a Utrogestan na zavádění. Žádný klidový režim mi nenařídil. Pokud se to má udržet, tak se to udrží a pokud ne, nepomůže ani klidový režim. Teď je to opravdu buď a nebo. Kup si ten Ascorutin a pak dělej tak, jak ti to bude příjemný. Držím pěsti ať je vše v pořádku :hug:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48289 příspěvků 31.03.19 11:30

A klidovej rezim v tomhle tydnu nema smysl..pokud teda netahas ve skladu 50kilove baliky..ted je to bud a nebo..jestli budes lezet ve 4 tydnu tak co pak..jestli je to vse o.k tak se udrzi i kdyz polezes po horach

lachtanice86
Echt Kelišová 7603 příspěvků 31.03.19 14:31

A co by si chtěla aby v té nemocnici udělali? Nikam nechoď, je to buď a nebo

Váš příspěvek
Reklama