Bez pauzy antikoncepce a stejně krvácím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 16:12

Krvácení antikoncepce

Ahoj, beru antikoncepci Mistra. Momentálně jsem plato dobrala v neděli a ve středu jsem měla dostat menstruaci, ale začala jsem v pondělí hned nové plato, tedy jsem neudělala pauzu, i přesto jsem to ale dostala jako bych pauzu udělala. Dříve jsem pauzu vynechala již několikrát (nikdy ne více než jednou) a vždy v pohodě. Nevim jestli to nějak řešit, udělat pauzu teď nebo prostě prášky normálně brát dál a udělat pauzu za těch 20 dní? Netuším z čeho by to mohlo být, jedině co mě napadá, mám teď hodně stresující období (neměla jsem kvůli tomu i moc chuť k jídlu atd.), jestli to nějak nemůže souviset s tím. :( Děkuji za všechny rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1798
25.10.21 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj, beru antikoncepci Mistra. Momentálně jsem plato dobrala v neděli a ve středu jsem měla dostat menstruaci, ale začala jsem v pondělí hned nové plato, tedy jsem neudělala pauzu, i přesto jsem to ale dostala jako bych pauzu udělala. Dříve jsem pauzu vynechala již několikrát (nikdy ne více než jednou) a vždy v pohodě. Nevim jestli to nějak řešit, udělat pauzu teď nebo prostě prášky normálně brát dál a udělat pauzu za těch 20 dní? Netuším z čeho by to mohlo být, jedině co mě napadá, mám teď hodně stresující období (neměla jsem kvůli tomu i moc chuť k jídlu atd.), jestli to nějak nemůže souviset s tím. :( Děkuji za všechny rady

pokud uz je to rozjeta ms tak si dej pauzu tech sed dni, mozna bych dala pauzu jen sest nebo pet dni a pak zacla brat znovu tech 21+ dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat