Krvácení mimo cyklus během HA

Anonymní
7.1.20 17:12

Krvácení mimo cyklus během HA

Dobrý den,
Užívám již 2 rokem antikoncepci violetta. Nikdy jsem s ní neměla problém. Antikoncepce má 4 placebo tablety. Během 3 placebo tabletky dostávám MS. Minulý měsíc se mi ale stalo, že právě očekávanou MS jsem měla dostat 16.12 a ten den jsem vynechala 3 placebo tabletku.. Úplně, takže jsem měla pouze 3 placebo.. MS mi ale přišla i tak na 16.12. Od 31.12 se mi ale stává, že mám slabé bolesti v podbříšku a na vecer krvacim. Jsem objednaná v pondělí k lékaři, ale jsem hrozně nervózní a nevím si rady. Myslíte si, že to může být důsledek toho vynechání či něco jiného? Moc děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
7.1.20 17:49

Ahoj, já mám tedy jinou antikoncepci se sedmi placebo a ty nemusím brát vůbec, jsou bez účinků, jen si tím hlidas dny. To krvácení nevím. Nejsi prostydla, ve stresu? Nejvíce ti ale stejně řekne lékař. Kdyby ti bylo opravdu ouvej a bolesti byli veliké, skoč si na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
7.1.20 18:11

@NickPaul ten stres je možný, mám před maturitou, takže stres se tam může podepsat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 21:26

@Holka 21 Ahoj, já mám taky před maturitou :) a tak trochu teď s něčím bojuju.. ráda bych se zeptala.. v listopadu jsem měla pohlavní styk, přítel se si me udělal..beru tedy HA tak jak mám, ale abych nekrvácela při sexu, tak jsem oddálila to krvácení z vysazení.. tak jsem dostala další platíčko, krvácela jsem, ale za celý prosinec nic :) tak jsem HA nechala být, aby se mi to popřípadě srovnalo (menses) jenže pořád mám takové křeče, jako kdybych to měla každou chvíli dostat a pořád nic.. nevím, co to muže být, jestli stres.. nevím, tak bych požádala o radu, děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
49
8.1.20 21:33
@Anonymní píše:
@Holka 21 Ahoj, já mám taky před maturitou :) a tak trochu teď s něčím bojuju.. ráda bych se zeptala.. v listopadu jsem měla pohlavní styk, přítel se si me udělal..beru tedy HA tak jak mám, ale abych nekrvácela při sexu, tak jsem oddálila to krvácení z vysazení.. tak jsem dostala další platíčko, krvácela jsem, ale za celý prosinec nic :) tak jsem HA nechala být, aby se mi to popřípadě srovnalo (menses) jenže pořád mám takové křeče, jako kdybych to měla každou chvíli dostat a pořád nic.. nevím, co to muže být, jestli stres.. nevím, tak bych požádala o radu, děkuji!

Ahoj, klidně mi napiš do soukromých zpráv, můžeme to poresit právě tam, nechci tady rozebírat nějaké detaily.. 😁 Ráda zkusím poradit 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat