Jaké máte zkušenosti se spermicidem?

129
5.1.20 10:38

Spermicid zkušenosti

Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti se spermicidy? Jsem dva měsíce po porodu, plně kojím. Máme s přítelem raději sex bez kondomů, ty nám sice nevadi, ale uvažuji i o jiné alternativě. Teď ještě jsme začali praktikovat prerusovanou soulož.. Nějaké tipy jaký spermicid, jestli krém nebo globule spíše.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.1.20 11:08

Kamarídka mi tvrdí, že roky používala Pharmatex (formu nevím) a že ji to plně ochránilo. Otěhotněla, až když ho vysadila. Já ho používám taky, ale jsem posera, kombinujeme s kondomem.

• Nahlásit
  • Citovat
1392
5.1.20 11:11

Me Pharmatex trochu stipal. Jinak s ochranou nevim, obcas jsme ho uzivali, ale otehotneni mne nakonec trvalo 1,5 roku, takze jsme si mohli asi usetrit namahu i s nim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 11:12

Já používala Pharmatex, dvakrát jsem vysadila, dvakrát otěhotněla hned napoprvé. Takže já tomu věřím, ale pokud bych byla přesvědčená, že dítě opravdu v žádném případě nechci, chráním se jinak. Jinak používala jsem jak globule, tak gel. Ten gel je lepší v tom, že se pak nemusí 5 minut čekat než se rozpustí. Jinak mi více vyhovovaly globule.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.1.20 11:38

Pokud používáš správně, tak je spolehlivý, používám ho 10 let a nikdy jsem nechtěně neotěhotněla. Žádnou přerušovanou soulož nepraktikujeme…

• Nahlásit
  • Citovat
129
5.1.20 11:46

Právě uvažuji, že vyzkoušime..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie