Tloustnutí při antikoncepci

4.1.20 17:59

Tloustnutí při antikoncepci

Zdravím, potřebuji poradit ohledně antikoncepce.
Jsem celkem při těle a mám teď přítele. No a bojím se brát antikoncepci kvůli přibírání. Potřebuji poradit nějakou, při které se nepřibírá. Je jedno jestli to bude hormonální či nehormonální. Kondomům moc nevěřím. Prosím jakoukoliv radu, do čeho mám vložit peníze, nebo co si budem antikoncepce není moc levná záležitost.
Hledám jakékoliv metody.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1820
4.1.20 18:03

Můžeš zkusit třeba nehormonalni tělísko. Ale pokud budeš jíst zdravě a trochu se hýbat, tak nepribereš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
4.1.20 18:14

Já jsem teda vlivem antikoncepce nepřibrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.1.20 18:25
@krysoleta píše:
Já jsem teda vlivem antikoncepce nepřibrala.

Já také ne a to jí beru 11 let!! A dr mě ujistila že je to kec.. Tehda jsem ji řekla, že to pravé potřebuji abych přibrala :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 18:26

Já po antikoncepci přibrala, nebylo to moc, ale byly to kila, které se mě držely i přes snahu zhubnout. asi voda nebo co. po vysazení na stejné stravě okamžitě pět kilo dole. ale bude to dost individuální. jestli jsi při těle, tak by úprava jídelníčku i přes antikoncepci mohla vést naopak ke zhubnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
394
4.1.20 18:32

@NickPaul taky jsem brala 11 let :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.1.20 18:40
@krysoleta píše:
@NickPaul taky jsem brala 11 let :lol: :mavam:

Já jí začala brát v 15 kvůli akné.. před rokem a pul jsem přešla na jinou ale stejné účinky a ještě asi pár let budu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
4.1.20 18:47

Mě sedly jediné prasky, jinak jsem měla alergickou reakci nebo nevol ost, a po nich jsem plizive přibrala deset kilo během roku. Do té doby jsem mohla sníst třeba slona a váha se držela na 55kg. Po roce jsem měla 65 a už to jelo. Musela jsem se hlídat, co jim. Všechno se usadili. Myslím, že jsem jedinec, co antinu prostě nesnese a rozhodla mi hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
4.1.20 19:27

Muj lekar zastava nazor, ze tloustnuti pri HA je mytus, ktery samy zeny roznasi, ale spojitost s HA a kilama pry neni. Kazdemu sedne neco jineho, musis to probrat na gynde. Jinak napr to telisko co vim se dava uz zenskym po porodu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
4.1.20 19:42

Já jsem z antikoncepce taky přibrala…teď jsem po porodu, ze strachu z otehotneni ji beru zase, ale přestanu, protože absolutně nemůžu zhubnout…každý to má jinak no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11817
4.1.20 21:33

Já ji brala 8let v kuse, bez ms a žádná kila navíc jsem neměla. Můj dr řekl že to není pravda že by se po ha tloustlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama