Krvácení po horké vaně

22
19.11.20 20:26

Krvácení po horké vaně

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo s tímto taky problém. Jsem 23 DC, tento měsíc mám nějaký rozhazený přijde mi že mám ještě ovulaci - vodový výtok. Dala bych si dnes vanu a co jsem vylezla, spustilo se mi krvácení docela dost. U gynekologa jsem byla v září s těmito problémy - krvácení při ovulaci, vyšetření všechna OK. Jedině mi řekl ze buď to nechat a nebo nasadit antiko.
Mate někdo zkušenosti?
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
19.11.20 20:32

Kdy ti naposledy dělali stěry z čípku? Po styku se ti to taky stává? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.11.20 20:50

@snažillka jak jsem psala naposledy mi dělali stěry koncem září a komplet vyšetření, všechno v pořádku. Po sexu se mi to občas stane, jen v období ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 20:59
@Jahudkas píše:
@snažillka jak jsem psala naposledy mi dělali stěry koncem září a komplet vyšetření, všechno v pořádku. Po sexu se mi to občas stane, jen v období ovulace.

Můžeš mít překrvený čípek. Můj dr.to neřešil, že prý je to normální a psal mně globule. A pořád to nepřestávalo. Nová dr.pak okamžitě nasadila něco na zánět a do 2 týdnů jsem měla pokoj. Jinak mně doporučovala Cicatridine nebo tak nějak, že to prý posiluje sliznice, a pak to nekrvácí.

• Citovat
  • Nahlásit
71
19.11.20 21:02

@Jahudkas Jo já si jen nebyla jistá, jestli dělali i stěr, tak jsme se radši zeptala :palec: U gynekologů je tohle klasika vše vyřešit antikoncepcí, já bych určitě radši zkusila nějaké bylinky maliník, kontryhel a až potom do sebe rvala léky z vlastní zkušenosti můžu říct, že áčka tvoje problémy jen oddálí na později, ne vyřeší :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.11.20 21:15

@snažillka Právě, nechci brát antikoncepci, protože vím ze mi problémy jen utlumí a pak až ji vydáním zase se mi to vrátí. Mám s tím problémy už tak 2 roky a podle dr vše v pohodě. Kontryhel jsem zkoušela, ale nezabral i když jsem ho brala dlouhodobě. Ještě mě napadly kapky Gynex, prý je taky dobrý :D Myslím ze mám rozházené hormony a tělo si děla co chce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.11.20 22:17

@Jahudkas S těma zkušenost osobně nemám, ale taky jsem na ně slyšela fajn ohlasy :palec: prostě se vyhnout antiko, jak to půjde a zkoušet přírodní cesty 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17506
20.11.20 09:01
@Jahudkas píše:
@snažillka Právě, nechci brát antikoncepci, protože vím ze mi problémy jen utlumí a pak až ji vydáním zase se mi to vrátí. Mám s tím problémy už tak 2 roky a podle dr vše v pohodě. Kontryhel jsem zkoušela, ale nezabral i když jsem ho brala dlouhodobě. Ještě mě napadly kapky Gynex, prý je taky dobrý :D Myslím ze mám rozházené hormony a tělo si děla co chce :nevim:

Zkus ještě hormonální jogu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
20.11.20 15:25

@P4ja O té jsem ale taky už premyslela, cvicim sem tam klasickou jógu, tak možná tu hormonální také zkusím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17506
20.11.20 15:34
@Jahudkas píše:
@P4ja O té jsem ale taky už premyslela, cvicim sem tam klasickou jógu, tak možná tu hormonální také zkusím :)

Klasická je fajn, ale tahle mně přijde mnohem účinnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama