Postinor, 12 hodin po

Anonymní
17.11.20 15:37

Postinor - 12 hodin po

Ahoj :mavam: včera jsme měli s přítelem nechráněný styk, beru antikoncepci, ale brala jsem antibiotika a zjistila jsem, že ještě týden po dobraní se musíme chránit ještě jinak. Raději jsem použila Postinor, dvě tabletky přesně 12 hodin od styku. Teď jsem začala špinit a trošku krvácet. Nevím jestli to mám dávat za vinu právě Postinoru, nebo je to MS. V neděli jsem dobrala plato a vždy 4.den přijde MS.
Možná je to hloupý dotaz, tak se předem omlouvám :D
Nemá někdo stejnou zkušenost s Postinorem těsně před MS?

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
116
17.11.20 18:15

Jestliže užíváš hormonální antikoncepci, nemáš normální menstruaci, ale krvácíš jen z důvodu vynechání pilulek. Když navíc použiješ Postinor, tak Ti nikdo nemůže říct, jak při této kombinaci budeš krvácet. Pokud jsi brala antibiotika, měli jste s partnerem použít kondom.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama