Kdy po dobrání Macmorir můžu mít sex

Anonymní
17.11.20 11:45

Kdy po dobrání Macmorir můžu mít sex

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost citlivé téma :oops: Beru 12 dní Macmorir globule na infekci, jelikož jsem do toho dostala menstruaci, tak se to prodloužilo a dnes budu brát v noci poslední globuli. Doktorka mi jen řekla, že během léčby nesmím mít sex, což je pochopitelne a samozřejmě jsem to dodržela, ale mě jen zajímá, jestli z vás některá ví, po jaké době po dobrání už je bezpečné mít sex. Je mi jasné, že zítra určitě ještě ne, jen jestli 2 dny, 3 dny,… :think:
Děkuji za odpovědi a rejpalove ať se nevyjadřuji děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8108
17.11.20 11:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost citlivé téma :oops: Beru 12 dní Macmorir globule na infekci, jelikož jsem do toho dostala menstruaci, tak se to prodloužilo a dnes budu brát v noci poslední globuli. Doktorka mi jen řekla, že během léčby nesmím mít sex, což je pochopitelne a samozřejmě jsem to dodržela, ale mě jen zajímá, jestli z vás některá ví, po jaké době po dobrání už je bezpečné mít sex. Je mi jasné, že zítra určitě ještě ne, jen jestli 2 dny, 3 dny,… :think:
Děkuji za odpovědi a rejpalove ať se nevyjadřuji děkuji :srdce:

Ahojka, mno..já tomu dávala 7 dní po užití..nikde bohužel není psáno kdy je bezpečná doba mít styk od posledního užití tak jsem si to nějak „vydedukovala“ sama..jestli dobře, nevím ale nic se nestalo takže asi tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama