Tělísko Levosert

1302
11.11.20 14:35

tělísko Levosert

Ahoj mám tělísko už 3 měsíce, s tím, že jsem skoro pořád špinila, což je podle dr OK, dostala jsem prášky na zastavení krvácení, už jsem byla na kontrole po 6 týdnech po zavedení a taky vše v pořádku…
A můj dotaz: dr říkal, že MS nebude vůbec nebo bude slabá, ale já už 3 den krvácím, lítají ze mě kusy a je to pomalu jak na jatkách..Je to normální? Vážně už mě to nebaví..Nejvíce mě štvě, že si nemůžu vzít ani tampon…Už jsem i přemýšlela, že to tělísko nechám vyndat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1470
11.11.20 14:47

Mám toto tělísko už cca rok a třičtvrtě a menzes fakt nemám.. ;) Určitě bych se ozvala svému gynekologovi, ale každý člověk je individualita, tak možná budeš výjimka, co bude krvácet, těžko říct.. :think:
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
11.11.20 14:50

@Zwetta on mi vždycky akorát řekne, že je vše v pořádku a je to normální..Spíše jde o ten můj pocit, že mi to vadí..Nikdy jsem vložky nenosila, nesnáším je a hnusí se mi to..už jen ta představa, jak je to rozpatlané všude :poblion:..Vždycky jsem měla tampony, což teď samozřejmě nesmím..A nedokážu si představit, že bych špinila třeba ještě půl roku(což podle některých recenzí klidně můžu)..Ale spíše mě zaskočila jak moc je silná ta MS, i přes ty prášky na to krvácení co mi dal :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 16:07

Zacinam s timto teliskem 4.rok a klepu, lehce spinim tak 1× za 3 mesice. Ale musim priznat, ze ze zacatku, tak trictvrte roku, nez si to sedlo, jsem byla zklamana. Myslela jsem, ze menstruaci mit nebudu a mela jsem ji takovou slabsi kazdy druhy mesic.

• Citovat
  • Nahlásit
14339
11.11.20 16:09

@Didlinka33 proč bys nesměla tampony? Já je normálně používám. Tohle tělísko mám už čtvrtý rok a MS pravidelnou jak hodinky. Jen mnohem slabší. Ale ze začátku jsem s tím také bojovala a špinila několik měsíců v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
11.11.20 20:08
@Didlinka33 píše:
@Zwetta on mi vždycky akorát řekne, že je vše v pořádku a je to normální..Spíše jde o ten můj pocit, že mi to vadí..Nikdy jsem vložky nenosila, nesnáším je a hnusí se mi to..už jen ta představa, jak je to rozpatlané všude :poblion:..Vždycky jsem měla tampony, což teď samozřejmě nesmím..A nedokážu si představit, že bych špinila třeba ještě půl roku(což podle některých recenzí klidně můžu)..Ale spíše mě zaskočila jak moc je silná ta MS, i přes ty prášky na to krvácení co mi dal :zed:

jakto, že nemůžeš tampony? já teď nedávno měla nějaký slabší zánět a normálně jsem si na noc probiotické tampony dávala.. ;)
Nevím, co poradit, zkus ještě vydržet a jinak bych asi uvažovala o vyndání no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3006
12.11.20 03:14

Nepohnulo se to tělísko, nevypadlo, resp. nahmatáš koncová vlákna (pokud je tedy máš dost dlouhá)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
14.11.20 14:09

Protože mi to dr řekl, abych ho tamponem nevytáhla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:48

Zdravím chci se zeptat má zavedené tělísko už 3 měsíce. Do teď žádné potíže. Teď 3 dny mám hroznou bodavou bolest v pravém podbřišku. Jsem možná přistidlá pořád chodím čůrat ale žádné jiné příznaky k zánětu močových cest nemám. Napadlo mě jestli bych nemohla být mimoděložně těhotná? :nevim: Zítra si skočím pro test. Jen jestli stím nemá někdo zkušenost? Přesně takhle začínalo moje první těhotenství :roll: díky za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama