Bolestivý sex 2 měsíce po porodu

Anonymní
10.11.20 21:28

Bolestivý sex 2 měsíce po porodu

Ahoj, jsem něco málo přes dva měsíce po porodu a stále mě celkem dost bolí sex. Někde jsem četla, ze je dobré to “promazat” gelem ale ani to nepomáhá, bolí to pořád stejně. Tak se chci zeptat: jak dlouho po porodu bolel sex vás? Pomohlo vám něco na zmírnění bolesti? Případně co? A pokud ne, bylo to něco vážnějšího, že jste s tím museli opět k doktorovi? Děkuji za případné odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24854
10.11.20 21:46

Záleží, jak velké jsi měla poranění a jak se ne/hojí..Gynekolog ti k tomu něco řekl? To je asi zásadní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 21:54

Můžu ti říct, že pro mě byl sex ještě půl roku po porodu bolestivější… Já teda měla komplikovanější porod a víc stehů uvnitř i vně. Lubrikační gel trochu pomáhal, ale v oblasti jizvy mě to táhlo a bolelo fakt docela dlouho, po tom půl roce se to zlepšovalo a teď už v pohodě. Gynekolog mi tenkrát ríkal, že je to normální a časem se to spraví a do té doby sexovat opatrně, ono nám ani nic jiného nezbývalo.

• Citovat
  • Nahlásit
14299
10.11.20 22:00

Bolelo to zhruba 4mesice po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 22:01

Já jsem 7 týdnů po porodu a dole mě to sakra bolí i bez sexu :roll: a to jsem měla jen pár stehů, no bohužel se mi taky v šestinedělí rozjeli. Tak jsem zvědavá kdy se to spraví, jestli vůbec, protože ikdyž bych ráda měla sex, tak to fakt nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
555
10.11.20 22:07

Nam se poprve neco povedlo az sedm mesicu po porodu, ale poraneni bylo velke. Zavadela jsem cipky cicatridina pomahaji hojeni po porodu. Sex me boli i dva roky po, ale diky prolapsu. Urcite nepospichej, hodne se srovna, hlavni je, ze vubec neco jde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
10.11.20 22:29

Tak kolem pul roku asi taky. Ne tak hodne jako na zacatku, ale nez to bylo v pohode. U druheho to bude horsi, ale mela jsem pocit, ze mi tam dali steh navic :roll: Nijak jsem to neresila, vyresil to cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
10.11.20 22:34

Ja nemela poraneni skoro zadna a ty zacatky byly stejne hruza..myslim, ze lepsi to bylo tak cca po 6ti mesicich, kdy uz jsem s prikrmy tolik nekojila…a uplne jako driv, mozna i lepsi je to az ted rok a pul od porodu a pul roku od kojeni a co jsem zacla brat antikoncepci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
10.11.20 23:45

Aby to bylo úplně bez bolesti, tak to tak těch 7 měsíců. 2 měsíce po šestinedělí to bylo víceméně jen zkoušení. A jak tu bylo zmíněno, taky jsem měla pocit stehu navíc, ale prý je to otok, to taky pak zmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
11.11.20 06:27

Me to bolelo skoro rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 06:58

Mě to po cisari bolelo 18 měsíců. Radila jsem se i s doktorkou, byla jsem vyšetřena, prej to přejde. A přešlo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat