Krvácením každé dva týdny

148
9.11.20 22:54

Krvácení každe dva týdny

Ahoj holky, potřebuju radu. Už třetí měsíc za sebou špinim v půlce. Dostanu MS a za další dva týdny krvácení. První měsíc to bylo malinko. Další měsíc to bylo víc a teď sem měla MŠ jen dva dny a za dva týdny opět krvácení a vážně silné jako při MS. Navíc mi přijde, že to divně zapáchá a je to takové hodně tmavé. Texty mám negativní. Nemáte někdo stejnou zkušenost? Dr sem volala, ale teď s koronou je to v prdeli, zítra si mám znovu zavolat a doufám, že mě vezmou. Děkuju za odpovědi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5543
9.11.20 22:58

Vydupej si vyšetření u doktorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
9.11.20 22:59

Kolik Ti je?? Já 44 a měla jsem to 2× měsíčně, ale teda potoky.. Dr mi dal norethisteron a řekl, že předčasná menopauza po nemoci..Byla jsem v březnu měsíc nemocná a pak se to rozjelo. Po 4 mesicich jsem dobrá, ale teď jsem chytla covid, tak snad bude klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
9.11.20 23:00

No je mi 29 :? Tak tím to snad nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
9.11.20 23:06

@Veronika Kai tak jedině zánět, když to zapáchá. Gynekolog by měl fungovat, pokud ne, tak pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
9.11.20 23:13

Mohl by tam být nějaký zánět. Cysta. Kdo ví. Každopádně tmavá krev = stará krev. Tohle už bych radši řešila na gyndě. Korona ne-korona, když je to akutka, tak by měli brát hned. Mě tedy zatím u všech doktorů vzali bez problémů.

Jinak já trpím něčím podobným, jsem ve stejném věku. V období ovulace špiním, pokud se nějak tělesně namáhám (hlavně cvičení). Ale rozhodně to nezapáchá a není to silné jako menstruace. Je to obvykle tak na dva až čtyři dny. Cca ve stejnou dobu, kdy to začalo, mi také začaly během MS střílet do nohou opravdu nepříjemné křeče a po celou dobu MS mě brní nohy. Na gyndě nezjistili nic, ale zdá se, že zrovna dneska na to asi přišel náhodou obvoďák. Podle všeho jde o kongesci pánve - tj. že mám rozjeté křečáky v pánvi. Když viděl moje nohy, hned byl doma - příliš propustný žilní systém a solidní náběh na křečáky. Takže občas může být důvod i takový, jaký by člověk nečekal :nevim:

Teď budu čekat na to, až to potvrdí interna a pak hurá se ládovat léky, nebo se nechat operovat. Prý to přejde doopravdy až po menopauze, do které mi bohužel zbývá hrozně moc času. Tak si říkám, kolik bych toho musela oběhat, aby mi rovnou vzali vnitřek a já se nemusela polovinu života vracet na sál kvůli recidivám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
9.11.20 23:17

Mně se taky občas stalo, že jsem špinila v období ovulace, ale bylo to jen malinko po ránu trochu na kalhotkách, pak už nic. Být tebou, tak jdu k doktorovi, vzít tě musí s akutním problémem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
10.11.20 07:48

@Veronika Kai Ja uz několik let krvácim pár dni po ovulaci. Obehala jsem už tolik doktorů, po jedné HA se mi počet dní krvácení aspon zkratilo, ale nikdy to nebylo dokonale. Konečně ted jsem narazila na doktorku, která pomohla. Nech se vysetrit, pak si vydupej krevní testy na rozbor hormonů. Můj problém je v nedostatku progesteronu, takze od 16.dne cyklu do 26. beru utrogestan a je hotovo! Nechápu, proč mi takhle nikdo nedokázal pomoct už daleko dříve!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
10.11.20 09:42

Urcite si vydupej navstevu gyndy vcetne krve a utz delohy a vajecniku. Muze to byt neco banalnejsiho, ale i vazneho a když to trva tri mesice, nenech se odbyt, korona nekorona, mas pravo na lekarskou peci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
10.11.20 09:46

Naštěstí sem se dneska dovolala a mám přijít hned zítra, moc děkuju, doufám, že mi udělá pořádný vyšetření. Ona popravdě moje se je šílená trochu a ne úplně pečlivá, mám v plánu najít jiného Doktora jestli mě pořádně nevyšetří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
10.11.20 17:29

Mala som to taky, 3× v zivote po niekolych rokoch a vzdy zo stresu. 1. a 2.x som na upravenie brala antikoncepciu, 3.x som nechcela, pretoze sme planovali mimco. Mne to teda nezapachalo, nikedy to bola normalna MS, zacala slabou krvou a pak sa rozjela a kazde 2 tyzdne. Pak to zacinalo spinenim a zas to preslo do normalnej MS.
Na nervy hlavnr v lete, zacala som kvoli tomu brat gynex ale absolutne mi to neupravilo. Ale po 2 baleniach som otehotnela a uz mam po probleme.
Kazdopadne doktorka mi nezistila nic, povedala, ze to moze byt zo stresu ale ani sa neunuvala mi na to nic dat. Nastastie som ju potom vymenila, ako mat to kazde 2 tyzdne fakt neprajem ani najvavcsiemu nepriatelovi, ja som do toho este cvicievala takze som bola totalns vyflusla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama