Úzkosti během PMS

977
9.11.20 15:53

Uzkosti pri pms

Ahoj holky, priblizne posledni rok pozoruju, ze mam priserne psychicke stavy pri pms.
Chvilku mi trvalo, nez jsem to dala do spojitosti. Napriklad dnes od rana brecim, jasne, ze ne bezduvodne, ale tak nejak me vsechno vic se.re jen tech par kritickych dnu pred menses. Napriklad kazdy mesic premyslim o rozchodu s muzem a odhanim ho od sebe. Vsechno me vytaci, nenavidim lidi. Jsem schopna nevystrcit ctyri dny cumak z domu. A ted, mam strach, ze kdyz to reknu na gynde, poslou me spis na psychiatrii. Mate nekdo podobne obtize? Pomohla antikoncepce? Ja antikoncepci neuzivam, je mi 31 let, jedno vetsi dite.. dik :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.11.20 16:15

Já mám to samé a s antikoncepcí to bylo akorát tak horší, po 3 měsících užívání jsem měla tyhle úzkostlivé stavy každý den a byla jsem na zabití :D Nevím o ničem, co by vyloženě pomáhalo…
Vždy příteli předem řeknu, že se blíží ten hormonálně nevyrovnaný týden, tak ať se mnou má trpělivost. Taky je fajn si sama v hlavě při každé téhle náladě uvědomit, že jde jen o hormony a nemáš k tomu vůbec žádný důvod se tak cítit. Když se začneš cítit úzkostlivě, hned si najdi něco co dělat nebo se nějak zabav. Hlavně nic neřeš, když se naštveš nebo tak, radši se jdi vyvětrat než vše v zápalu emocí řešit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
9.11.20 17:01

Ahoj holky, zkousely jste treba Gynex nebo Shatavari? Ja uzivam oboje, spise teda na upravu MS cyklu, ale myslim, ze jsem cetla i neco o psychicke pohode…kdyztak zkuste pohledat…pripadne me jeste napada trezalkovej caj, ten by mel byt taky na uzkosti apod. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
9.11.20 17:03

Jeste me napadaji i Bachovy esence a medunkovej caj… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
9.11.20 19:03

Ahoj holky, mam to same, minuly mesic jsem brala gynex a fakt mi to na to pomohlo, byla jsem pred ms samy vtipek, doporucuju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
9.11.20 21:21

Já na PMS už roky používám Stimulen. Vím, že se na tom píše, že je to na zvětšení prsou (což to tedy zrovna v mém případě neplní, pořád mám svou plochou velikost 65C), ale spoustě žen to pomohlo na PMS. První měsíc braní se to lehce zlepšilo, druhý už nebylo po potížích všeho druhu ani památky. Vyjde to na stovku měsíčně a je to čistě přírodní způsob, jak srovnat hormony. A hormony jsou to, co vám dělá v hlavě bordel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat